Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak babakocsiban...

Miért csak babakocsiban alszik el?

Figyelt kérdés
A babám 10 hónapos, de csak úgy alszik el, ha babakocsiban ringatom. Ha a kiságyba teszem, feláll, játszik, ki akar jönni, még ha már nagyon álmos is. Ti hogy csináljátok?
2011. szept. 20. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna csak ahhoz szoktatni.Valószínűleg azért, mert abbn tologatod, ringatod így elalszik. Tedd a kiságyba, nem baj ha sír, játszik, egy idő után elalszik.
2011. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs szívem nézni, ahogy sír, és egyre jobban belelovallja magát. Egyszer próbáltam, de már annyira sírt, hogy vörös foltos volt az arca.. Utána pedig babakocsiban sem volt egyszerű elaltatni.
2011. szept. 20. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam,hozzászokott a 9 hónapos fiam a babakocsiban való alváshoz.De én sem kínzom,ha neki ott jó aludni..Próbáltam kiságyban altatni,de ott hamar felébredt a mozgolódására,babakocsiban meg nem tud mozogni,mert be van kötve ergo többet alszik a kocsiba.Este viszont magától alszik el a kiságyban.
2011. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, tavaly egész nyáron az utcát jártam 40 fokos melegben, mert máshogy nem aludt. Aztán rászántam magam a leteszem-felveszem módszer alkalmazására. Ha letettem, elkezdett sírni, 3 perc múlva bementem hozzá, megnyugtattam, visszatettem. Ezt így, míg el nem aludt. Első alkalommal elég sokáig tartott, de bevált, öt hónapos kora óta el tud egyedül aludni, ez nagyon nagy segítség. Mikor jött az alvás, bekészítettem egy rejtvényújságot a másik szobába, és indítottam a stoppert, így nekem is hamarabb eltelt az a három perc, mintha csak bámulok, és hallgatom, ahogy sír. Arról nem beszélve, hogy így a baba is tudja, hogy nem hagyod magára a sírásával, hiszen rendszeres időközönként bemész megvigasztalni. Próbáld meg, annyit megér! :)
2011. szept. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!