Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS A 3 napos láz hogy néz...

SOS A 3 napos láz hogy néz ki? Folyamatos láz? Magas? Mi lehet nálunk? Olvass el.

Figyelt kérdés

Este a semmiből 38.3-as láza lett és semmi nem vitte le!

Egész éjjel tartotta.

De olyan forró volt hogy elmondhatatlan.Most reggelre lement,de mintha megint kezdődne!

Nagyon kérlek segítsetek!


20hónapos baba


2011. ápr. 3. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is így kezdődött, és igen 3 napig tartott a komoly része amikor 39 fok fölött volt a láza. Nekünk sajna elég gyakran kellett hűtőfürdőt venni, a 3 nap alatt 5-6 alkalommal. Minden egyes fürdőzéskor együtt sírtam a gyerekkel és néztem ahogy vacog a kádban, de nem volt más lehetőség, muszáj volt. Én nem akartam korházba kerülni vele, pedig mikor 39,8 volt a láza megfordult a fejemben, hogy kihívom a mentőket, de a fürdő segített. Szinte alig evett egész nap, csak teázott 3 napon keresztül.

Ne aggódj túl kell esnetek rajta ha már benne vagytok.

A nurofent és a panadolt is lehet felválva adni 2 óránként ha már nagyon gáz a helyzet. De a legtutibb a hideg törölközőbe csavarás vagy a fürdő.

Jobbulást a gyerkőcnek.

2011. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a 3ból 2 este is 40 folé ment. Telefont szabályosan magamra kotottem ugy féltem a lázgorcstol. 39 alatt gyakorlatilag a 3 nap alatt ha egyszer volt. Éjszakánként is 3 oránként hutofurdoztem. Borzalmas volt, szegény olyan fáradt volt, szinte aludt a hutofurdozés kozben. Aztán a 4-dik nap mintha kicserélték volna, a kedve nagyon jo volt, 37 alatt volt a hője, viszonyt ahogy a drága kinézett, huu, nem volt rajta egy piros potty nélkuli négyzetcentiméter. De kacagott vidám volt.

Ne aggodj tul lesztek rajta. Orulj addig is hogy ha megusszatok ilyen 38 -39 kozti lázzal. Jobbulást.

2011. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hűtőfürdőzd!Nálunk is ezt kellett a múltkor.Még éjjel is volt, hogy 3x keltettem fürdeni, mert nem vitte le a kúp.

Amúgy a barátnőm lányának, és a babámnak utoljára ugyanígy hirtelen magas láza lett.Én azért elvittem dokihoz.Nagyon csúnya volt a torka.Sem köhögés, dem orrfolyás nem jelentkezett, csak a hirtelen magas láz.

Kétféle kúpot használj felváltva.Gondolom tudod milyen fajtákat érdemes váltogatni.

Szerintem ha tudod nézesd meg dokival!Tudom nehéz, de kitartás!

2011. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet akár himlő is. Lázzal kezdődik, majd pár nap múlva megjelennek a kiütések.
2011. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Húú,csajok!Kemény dolgokat írtatok!

Most reggel óta 37.5-nél feljebb nem ment,remélem este se megy feljebb,akkor talán megúsztuk!

Nem tudom mit csinálnék,ha olyan kemény lenne ahogy írtátok....


20 hónap alatt, 1*volt 2 napig beteg és ennyi.

Nekem ez a betegség dolog "imeretlen" és félek tőle!


Nagyon köszönöm a válaszaitokat!

Jó egészséget nektek!

2011. ápr. 3. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Kislányomnak 3 napig 39 fok felé ment mindig a láza, és csak hűtőfürdővel lehetett levinni. Minden éjszaka kétszer csináltuk, egyik nap apukájával másik nap velem fürdött.

A 4. nap már semmi baja nem volt, ahogy jött a láz, úgy ment is. Nálunk a 3 nap alatt is jó kedvű volt.

2011. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!