Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hauck Malibu vagy Espiro...

Hauck Malibu vagy Espiro Magic? Melyik jobb? Tapasztalatokra lennék kiváncsi!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Több anyukától hallottam, hogy a Hauck Malibu sz*r. Utóbbi szerintem jó. De én Graco Trekko párti vagyok :)
2011. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én pont forditva hallottam,rengetegen dicsérik a hauck malibut,(a másikat nem tudomÖ,és mi is ilyet veszünk,kipróbáltam,nagyon jó.
2011. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hauck malibunk van imádom!A hauck caprira mondják hogy nem jó.
2011. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hauck Malibunk van, nagyon-nagyon jó!!! Imádjuk!

Ha most kellene babakocsit vennem, ismét ilyet vennék!

2011. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a Maliburól nagyon megosztó véleményeket olvastam,pedig szerintem jónak néz ki. Az Espiróról csupa jót olvastam,pedig a kereke még ránézésre sem igér sok jót,igy nem tudom.Köszi.
2011. ápr. 3. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem Espiro Magic 3 van, imádom, nagyon könnyű tolni, én nagyon szeretem, és a babám is, kényelmes, nagy helye van benne.
2011. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És télen is elférnek benne rendesen a nagyobb babák,tudnak benne aludni is?
2011. ápr. 4. 13:04
 8/10 A kérdező kommentje:
mOST NÉZEM CSAK A bRENDON OLDALÁN,A hAUCK TÉNYLEG ACÉL VÁZAS??
2011. ápr. 5. 10:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hauckom van, de hauck apollom. Nagyon szeretem, kislányom 6 hónapos korában cseréltem le a mózest, de akár még pár centi belefért volna, ja és overálban volt benne. Egy hibája van csupán, összehajtva elég nagy. Most veszek majd egy esernyőszerűen összecsukható kocsit, mert megyünk rokonokhoz kocsival és oda inkább kisebbre összecsukhatósat akarok. Ha jól tudom, minden hauck kocsit félbe lehet hajtani csak és egyiket se esernyő szerűen, és mind olyan, hogy nem túl kicsire összehajtható, de ettől függetlenül strapabírónak tűnik. (minden nap használom, macskakövön is közlekedünk, dombos vidéken lakunk)
2011. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is Malibum van!És imádom!!!
2011. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!