Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kötést használjak 7...

Milyen kötést használjak 7 hetes babámnál hordozókendővel?

Figyelt kérdés

Még friss a dolog,nem tudom azt se hogy kell megkötni,bár van kötési útmutató.

Melyik póz a legpraktikusabb,esetleg a legegyszerűbb így elsőre?

Sokat kéne gyakorolnom mielőtt utcára megyek vele?

4,2m-es nandum van


2011. ápr. 3. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

5,1m amazonas kendőm van.

Én úgy kötöm, hogy a közepe a hasam közepénél, hátul keresztezem, és előre a vállakon. Az "erszénybe" megy a baba, a szorosságot úgy állítod, hogy egyik oldalon meghúzod, majd a másikon a kendőt. A bébi lábikói kint vannak, a lábak alatt megint keresztezed a kendőt, hátul megkötöd.(nekem marad annyi anyag, hogy előre tudjam hozni, és megkötni.

Nekem a második próbára már biztosan tudtam használni:)

2011. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mei taiom van,és én a youtuberól tanultam az összes kötést.Esetleg érdemes szétnézned.
2011. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is 4,2-es nanduval kezdtük, aztán 5,1-es amazonasut vetünk! :)

Az amazonasban én is úgy hordtam elől mint ahogy az első írta :D

A nanduval meg én egy egyszerübb kötést használtam, amit megkötök és utána teszem bele a babám!

Ennél a közepe hátul a derekadnál van!Szóval mintha a derakadra akrnád kötni hozod előre a két szárát!Elől kersztezed és mindkét válladnál átdobod (egyiket egyiken másikat másikon)Hátul az egyik szárat átfűzöd a derekadon haladó kendőn a másikat nem és megkötöd!Jó szorosra,mert akkor is bele fog férni a babaád előre! :)Elől pedig a keresztbe beleülteted a babád! A keresztben ül lábai lógnak!Az a fontos, hogy mikor így beleülteted, akkor fogod a feneke alatt a kendőt és az egyik szár két oldali szegését megfogod és kihúzod a babád térdétől a térdéig!Majd a másik szárral is ugyan ezt!Így alá van támaszva hajlattól hajlatig, és a hátán is kisimul a kendő így kényelmes!A görcs amit a hátadon kötöttél az egész fel fog emelkedni a lapockádig, ezért kell elég szorosra kötni baba nélkül is! :)

Itt csak a szorosságot kell megszoknod, és 1 perc alatt megvagy utána!

Én mikor ebben már Bátor voltam, akkor mertem csak úgy hogy nincs megkötve a kendő úgy beletenni és megkötni úgy!


Remélemérthető volt! :)

De a youtube-on i sok kötést találsz!

Sok sikert!

16 hós hordozott kislány (11kg) anyuja

2011. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!