Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az "aranyos" miért lenne...

Az "aranyos" miért lenne negatív értelmű?

Figyelt kérdés
Miért baj, ha azt mondom egy babára, hogy aranyos? Szerintem teljesen pozitív szó.
2011. ápr. 3. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem is pozitiv...
2011. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert sokan,ha nem túl szép egy baba,akkor azt mondják,hogy aranyos.Így van aki ezen ma már besérül...
2011. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
én még nem láttam ronda babát... :) valahogy automatikusan az "aranyos" jut eszembe egy pici babóról :D
2011. ápr. 3. 12:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és is azt szoktam mondani, ha nem szép egy baba, hogy aranyos. Mert szerintem vannak nem szép babák, gyerekek, de ők is aranyosak azért.
2011. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez elég sokszor negatívat jelent.

Szerintem vannak szép babák és vannak aranyos babák.

Minden szép baba aranyos, de nem minden aranyos baba szép.

Ezért a nem szép babákra annyit mondok: aranyos. A szép babára meg azt mondom,hogy szép.

Nem minden baba szép, de minden baba aranyos.

Vagy hogy is fokozzam még ezt? :)

Azért remélem érted, mire gondolok :)

2011. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Adam Sandler kislánya kimondottan ronda. Egyszer volt egy összeállítás balerinaruha a divat Hollywoodban, és sorban a Pitt lány, Suri Cruise, nem tudom ki, és Adam Sandler kislánya és ott látszott igazán, hogy hát igen, ő maximum "aranyos"

Egyébként tényleg negatív, mert arra mondják, aki átlagos vagy átlag alatti, ja meg a butákra, de olyan aranyos.

2011. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig vannak ronda babák. Láttam már 2 hónapos kislányt, szűkítő nélküli hordozóban, akkora feje volt, hogy faltól falig ért. Mikor megláttam, csak annyit bírtam kinyögni, hogy "nagyon aranyos" Ha még ennél is csúnyább, csak mosolyogva bólogatok anyukára. A szép babákra azt mondják, szép, vagy az igazán szépekre azt, hogy formás.
2011. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Az utolsón akkorát röhögtem... :))))
2011. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan, mint amikor egy nem szép nőre azt mondják, hogy érdekes arca van. :)

A nem szép babákra szokták azt mondani, hogy aranyos, így én is ezt teszem - hazudni tehát nem fogok... Ha nem szép egy baba, nem fogom azt hazudni anyukának, hogy ilyen meg olyan gyönyörű a babája, mikor szerintem nem. Akkor csak szimplán ennyit mondok rá, hogy aranyos baba.

2011. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ez az arc....

érdekes, hogy ez egy arc....


Ez csak úgy eszembe jutott:) Amúgy a többiekkel egyetértek, tényleg a nem túl helyes babákra mondják, hogy aranyos.

2011. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!