Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3. mellbimbóról hallott...

3. mellbimbóról hallott valaki valamit kisbabánál?

Figyelt kérdés
A kislányomnak a kiscicije alatt van egy picike horpadás. Ezt úgy 3 hónapos korban vettem észre, szerintem nem volt ott. De az orvos szerint csak nem látszódott. Ez egy 3. mellbibónak készült de csak egy kis szépséghiba lett ott. Azt mondták ez vese betegeknél jelélentkezik. El akartam vini kontrolra de az orvos azt mondta hogy újszülöttként megvizsgálták és biztos nincs baja. Valaki találkozott ilyennel? Tényleg ne aggódjak?
2009. febr. 27. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Anyósomnak, férjemnek, és a kislányomnak is van ilyenje, nekünk is ugyanazt mondták, mint neked. Úgy látszik, öröklődik...
2009. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És nem betegek meg semmi?Szóval szerinted nem kell kivizsgálás a kisveséjének?
2009. febr. 27. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam vesetágulattal született, de ilyen tünete nincs, lehet, hogy ez sem általános tünet, csak azért írom, hogy megnyugodj, nem lehet általános következtetést levonni. Biztos nincs semmi baja, ha más tünete nincs!

2009. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, de ha annyira zavar és nem kaptok beutalót egy ultrahangra vidd el privát, hogy megnyugodj!
2009. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Nincs semmi bajuk, kórházban is alig voltak, makk egészségesek. Ha gondolod, járj utána azért, biztos ami biztos...mi betudtuk annak, hogy örökölte, ezért nem aggódom. Neked vagy a párodnak esetleg nagyszülőknek nincs ilyenjük?
2009. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van ténylegesen egy pót-mellbimbóm és nincs semmi bajom. Majd valamikor nyáron fogom plasztikai sebésszel eltüntetni.

Boldog babázást kíván 9 hónapos anyuka!

2009. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!