Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli babáitokat,...

Másfél év körüli babáitokat, ha pl játszótérre mentek, hogyan öltöztetitek fel? Harisnyát adtok még rá, sapkát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
19 hós fiam van, 3 hete nincs már harisnya rajta, de vastag nadrágot hord, sapkát már két hete nem adtam, igaz rengeteg haja van. Pár napja már csak mellény van rajta, meg egy pulcsi, kabát sincs.
2011. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk két játszótér van.Ma a huzatosabbara mentünk.Volt rajta egy vékony pulcsi a body fölött, és adtam rá egy vékony kismellényt.A fején volt kiskendő (védte a fülét).Vékony kisharisnyát is adtam rá, mivel nyakig volt a homokozóban.Itthon az udvaron viszont levetettük, és maradt a naci.
2011. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

23 hónapos lesz a kisfiam és 2 hete hogy nem adok rá harisnyát! Vékony tavaszi sapit adok még rá délelőtt ha megyünk le a boltba de délután ha nem fúj a szél akkor nem adok már rá!

Amugy body van rajta meg egy hosszú ujjú és vékony mellény!

2011. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Másfél éves a fiam, harisnyát és sapkát nem adok rá. Vastag nadrág, body, vékony pulcsi, rá egy cipzáros pulcsi. De mivel a játszótérre odasüt a nap, a cipzáros pulcsi elég hamar lekerül róla.
2011. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!