Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos kisfiam van, hogy...

16 hónapos kisfiam van, hogy nem alszik napkozben egy szemhunyásnyit sem, másnál is volt ilyen idoszak? Remélem ez nem azt jelenti, hogy lassan elmaradnak a napkozbeni alvások.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nalunk a napi kettobol egy delutani lett ebed utan. Ugy ertetted egyaltalan nem alszik egesz nap csak este? Az nagyon furcsa lenne ennyi idosen.
2011. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezen a héten 3 nap volt, amikor egyáltalán nem aludt napkozben. Ezelott egyszer aludt mindennap, amióta ilyen jó idok vannak, és tobbet futkosott kint volt hogy 3 órát is aludt, most meg ezeken a napokon semmit, pedig most is voltunk kint, délelott, és délután is, mindennap...
2011. ápr. 3. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fárad el. Ha nem fáradt,nem alszik. Menjetek a szabadba,már jó idő van,játszóterezzetek,homokozzatok,sétáljatok. Hozzáteszem 2 gyerek nincs egyforma. Lehet neki kevesebb az igénye. Az én lányom fél évvel idősebb és ő sem alszik mindig. Én az óvodában soha nem aludtam délután,vagyis olyan 3 éves koromtól egyáltalán nem aludtam napközben!
2011. ápr. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy megyünk mindennap délelőtt is, babakocsi nélkül, gyalogol, futkos, hintázik, labdázik, homokozik, van hogy több, mint 2 órát is kint voltunk, és akkor sem aludt el...
2011. ápr. 4. 09:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Szomszédban van egy kisfiú és ő sem alszik napközben olyan másfél éves korától,pedig tényleg sétálnak nagyon sokat ők is.Vannak ilyen gyerekek.Szerintem nincsen ezzel semmi gond.:)
2011. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!