Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájásra mi vált be anyateje...

Hasfájásra mi vált be anyatejes babánál?

Figyelt kérdés
Tudom már elcsépelt a kérdés, de az utóbbi napokban már elviselhetetlen a fiam. Vagyis nem ő szegénykém, hanem ez a hasfájás. 2 hónapos múlt és minden szopinak hatalmas ordítás a vége, elkezd enni és 2-3 perc múlva kiköpi, rángatja a lábát és sikítva sír. Eddig még kordába tartottuk ezt a pocak dolgot, de 4-5 napja ez megy minden etetésnél, kivéve hajnalban meg reggel. Sokszor nem is eszik csak azt a pár kortyot, utána persze hamar megéhezik és kezdődik elölről. Gondolom ez sem tesz jót a pocaknak. Lehet valamit ezzel kezdeni. Lassan már csak vízen és kenyéren élek, hogy ne fájjon neki, de így sem jó! Bármit eszek fáj és fáj! Úgy sajnálom szegényt!
2011. ápr. 3. 22:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Őt zavarja, és még a sírás sem mulasztja el neki néha. Tegnap kaptuk a 2 hós oltást, megbeszéltem a dokinénivel, hogy ha csuklik cici helyett vizet kapjon.

Amúgy most 2 napja egész jó a helyzet, lehet csak én ettem valamit ami nem tetszett a pocinak!

2011. ápr. 6. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!