Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet rászoktatni egy 1...

Hogy lehet rászoktatni egy 1 év koruli, vagy akár idosebb kislányt a hajcsatokra, hajgumira? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Kislányom 14 hónapos, s az ofináját el szoktam tuzni hajcsattal, nem is ellenkezik hogy beleteszem, de egy ido után, ha észreveszi a kis kezével, rogton kiszedi - ugyanez van a copfokkal is, csak ott általában egy-két perc alatt kiszedi :-). Kinek mi a tapasztalata? Mennyi idosen nem fogja már kiszedegetni? Szeretnék neki hosszú hajat.
2011. ápr. 5. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a szomszéd kislány még most 6 évesen se tűri meg. Őt zavarja, idegesíti. Bár, tapasztalatom szerint olyan 5-6 éves koruktól nem szedik már ki. De persze ez is mint minden egyénfüggő.
2011. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Enyém 2 éves és nem viseli el.

Ez van, nem fogom erőltetni

2011. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aha, koszi. Mondjuk nem úgy veszem észre, hogy zavarja, mert engedi, hogy beletegyem neki, el is van egy ideig, csak szokta fogdosni a haját, s akkor ha észreveszi, akkor kiszedi. Akkor majd meglátjuk,ha nem fogja elviselni, majd lesz valami hajcsatmentes lányos frizuje :-)
2011. ápr. 5. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányom egyenesen imádta, ha frizurát csináltam neki. 11 hónapos korától gyakran volt copfban a haja, sosem szedte ki. A kisebbik mire beleteszem a második gumit, az elsőt már ki is húzta. Nem egyformák, és szerintem sem érdemes erőltetni.
2011. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én kislányom elég nagy hajjal született és ki sem hullott neki, így már kb 2 hónapos kora óta van csatt vagy hajgumi a hajában, hogy ne legyen a szemében a haja, elég jól tűri még sosem szedte ki, most 10,5 hónapos, amikor reggel megfésülöm, mindig mondom neki hogy milyen szép lesz ezzel a csattal vagy gumival és megnézzük a babát a tükörben, lehet hogy ezért nem szedi ki, vagy már megszokta, de próbáld meg, hátha... :-))
2011. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!