Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, esetleg...

Van itt olyan anyuka, esetleg apuka, akinél előfordult már, hogy felfordult a gyomra pelenkázás közben a babája kakijának a szagától?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye a kérdés.. Viszont velem sajnos rendszerint előfordul. Persze tisztába teszem az én kis életkémet, de borzasztóan rosszul vagyok közben..

Még lelkifurdalásom is van, hogy hogyan lehet hányingerem ilyesmitől. Mit tegyek? Én szeretném pelenkázni, illetve mikor a férjem dolgozik, nem is lenne más választásom. Van valaki hasonló szituban? Vagy csak én vagyok "ilyen" rossz anya? :(((

23/N


2011. ápr. 5. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz anyuka!!!!

És nem is vagy egyedül, legalább ketten vagyunk.

Mióta elkezdett a babóm a tejen kívül mást is enni, kész vagyok...nem tudom mi lesz, ha már majd húst is eszik...:-(

Pedig én is imádom...

2011. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkázáskor nem igazán volt velem ilyen, de így nagyobb korában, most hogy már bilibe kakil, hát mit ne mondjak, néha igen durva adagokat tud odapakolni.
2011. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is itt vagyok :)

A helyzet akkor volt a legrosszabb, amikor a ketteskével voltam terhes. Volt, hogy öklendezve átadtam a gyereket apának, én pedig mentem hányni.

Akkor múlt el, amikor a kis drágám lenyelt egy csavart és négy napig a sz@rát kellett túrnom. Jobban aggódtam, hogy meglegyen a csavar, mint az, hogy mit csinálok.

2011. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor ide való videó,remélem nem láttátok még :)

http://www.youtube.com/watch?v=cmZNgtJIE-Y

2011. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Én nem mondom, hogy rózsaillatú, büdös, persze. De a sajátunk is büdös, mégsem öklendezünk a fenekünk törlése közben. Nekem ez nem gond, persze nem is nagy élvezet.
2011. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

:) Huh... Ezek szerint nem egyedül én vagyok így ezzel.. Pedig az én babám még csak tejcsizik..

Nem gondoltam volna, h ez lesz... A terhességem előtt soha, semmitől nem voltam rosszul. Miután teherbe estem, mindentől felfordult a gyomrom.. Azóta sajnos ez nem múlt el. Néha még akkor is hányinger jön rám, ha mosom a fogam és eszembe jut h pelust kell venni.. És akkor már eszembe jut a kaki, amit produkál...és akkor már jön is az öklendezés.. Borzasztó..

2011. ápr. 5. 18:23
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
húúú én is ki tudok lenni. nagy levegő, villámgyors popi mosás... :D
2011. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjem ilyen, illetve anyósom is ilyen volt. Én most várom a másodikat és a kakitól nem, de a hányás szagától volt, hogy öklendeztem.
2011. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a videót már én is láttam...:-DDD
2011. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, na de a férjem... :D Néhány hetente, amikor suliban vagyok, neki kell vele lenni egész nap, és mesélte, hogy volt már, hogy a gyereket a pelenkázón hagyva kirohant hányni. Nem tudom, mi lenne velünk, ha én is ilyen undorodós lennék. :)

Még terhesen egyszer ki kellett fújnom egy kisgyerek orrát, én attól lettem rosszul.

2011. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!