Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, esetleg...

Van itt olyan anyuka, esetleg apuka, akinél előfordult már, hogy felfordult a gyomra pelenkázás közben a babája kakijának a szagától?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye a kérdés.. Viszont velem sajnos rendszerint előfordul. Persze tisztába teszem az én kis életkémet, de borzasztóan rosszul vagyok közben..

Még lelkifurdalásom is van, hogy hogyan lehet hányingerem ilyesmitől. Mit tegyek? Én szeretném pelenkázni, illetve mikor a férjem dolgozik, nem is lenne más választásom. Van valaki hasonló szituban? Vagy csak én vagyok "ilyen" rossz anya? :(((

23/N


2011. ápr. 5. 17:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

patakokban folyik a könnyem..:-DDDDDDDDD

Én egyébként nem vagyok rosszul tőle.

2011. ápr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mások vagyunk, én például nem a kakis pelussal, hanem a hányással vagyok így... három gyerekünk van, a férjem ritkán pelenkáz, mert ő nem bírja a kakiszagot, én viszont a hányást nem tudom feltakarítani... ha megérzem a szagát, rögtön öklendezni kezdek;) Úgyhogy ez a férjem dolga...
2011. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
:)) De, ez elmúlhat még? Azért kérdem, mert ez elég érdekes, h terhességem előtt semmi bajom nem volt, még akkor se, mikor nagynéném kisfiának a popiját kellett kitörölnöm bilizés után... Most meg.. A saját bébim kakijától rosszul vagyok. Még csak 3 hetes a babám. :))
2011. ápr. 6. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!