Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetra pelenkázás gumibugyi...

Tetra pelenkázás gumibugyi nélkül házilag sürgős?!

Figyelt kérdés
Kulcs nélkül maradtunk a lakásban, pelenkakészlet 1db-ra csökkent (murphy:-)), du 4ig hogy tudnám megoldani tetrával? biztosítótű + valami rövidnaci rá? Segítsetek:-))
2011. okt. 25. 09:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kicsi?Ma már került rá új pelus? nekem van, hogy reggeltől 4-körül rakom tisztába csak, mert nem pisil annyit. Csak nehogy most csavarja meg valami a pocakját, mert akkor aztán tényleg jól jártál! Panelba laksz vagy kertesben? Esetleg szomszéd nem tud segíteni?
2011. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős?

Nejlonzacskó, folpack + rövidnaci/bugyi. Vagy tökig feltekert fűtés + bugyi és készenlétbe helyezett felmosó :)

2011. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai eü betét?
2011. okt. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szülésről megmaradt Tena, vagy amit Te használtál? Merre laksz, hátha tudunk segíteni!
2011. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt kapsz ötleteket, hogyan hajtogasd. Az elején a mosható pelus van, lejjebb találod a sima pelenka hajtogatási módokat.

Ha van gumilepedőd ill. a műanyag alátétet, áldozd fel és vágj ki belőle egy ilyen alakot:

[link]


Olyan, mint egy rendes nagyfenekű bugyi a szélein elvágva. Ezt teszed kívülre, hogy ne ázzon át a ruha.

2011. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha van használt papír pelusok szépen vágd ki belül, szedd ki a betétet és mosd ki. Mehet a szárítóra hamar megszárad, aztán mehet bele a tetra téglalapra hajtogatva.
2011. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
bocs a radiátorra nem szárítóra. Én is szoktam ezt használni.
2011. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na ez tényleg jó ötlet, hogy használt papír pelus közepe kivágva, kivéve, aztán bele a textil pelus!!! na ezt az ötletet jól megjegyzem hátha szükségem lesz erre a megoldásra!!!! :D
2011. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok, kész MacGyver csapat bújt el itt, elképzeltem a Manót zacskóval folpackkal egy női betétben:-)))))))))) közben találtam még egyet, az már 2!!! és már csak 5 óra van hátra, 9hós,3 óránként cserélem ha nincs gond.

Természetesen 9:20kor tisztába tettem, 9:40re összecsinálta magát:))))

külön köszönet aki hozna is pelust, én inkább ezt csak egy vicces szitunak fogom fel,nem vészhelyzetnek, lesz mit mesélni az unokáknak:-) nem is mi lennénk:-)))

2011. okt. 25. 10:53
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

textil pelust tegyél rá, egyszerre 2-t. amikor pisil, kakil, cseréld. nem lesz nagy gond belőle.

meg tudod hajtogatni? vagy írjam le? biztos vannak videók róla, úgy egyszerűbb

2011. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!