Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan édesen cumikázik, de...

Olyan édesen cumikázik, de vajon tényleg rászokhat?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 hetes.2 napja olyat csinál,hogy becsücsörít a felső ajkával ezt körbeöleli a nyelvével/pont úgy mint amikor szopikázik/ és cumizik rajta :)

Nekem nagyon tetszik,olyan zabálnivaló,ma még a babakocsiban is így aludt el.

Viszont a védőnőm szerint ne hagyjam mert rászokik.Nyomjak a szájába cumit.

Persze azt meg nem fogadja el :)Hát ha így jó neki,most mit csináljak? :)

Ugye nem szokik rá?


2011. ápr. 5. 18:06
 1/5 anonim válasza:
41%
Majd 7 évesen kiderűl.
2011. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rá is szokik, idővel leszokik róla. Még sosem láttam felnőttet ilyet csinálni.
2011. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nyomj a szájába semmit. Ezt elhagyja pár héten belül, a cumival meg harcolhatsz hetekig-hónapokig mire leszoktatod.
2011. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem csak pár napig fogja csinálni.2 hete az öklét szívta állandóan mégis abbahagyta.Utána a nyelvét nyújtogatta egész nap,most azt sem csinálja,helyette van ez a fura cumikázás :)
2011. ápr. 5. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
az én fiam az alsó ajkát szopizta, pár napig tartott, talán egy hétig, aztán abba hagyta:)Mondjuk 4 hónapos volt akkor és ő cumizik.
2011. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!