Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amióta fogzik a babám éjjelent...

Amióta fogzik a babám éjjelente felébred és keservesen sír, ha mellre teszem, megnyugszik. Eddig átaludta az éjszakákat, éjjel nem szopizott. Helyes ha mellre teszem? Vagy rászokhat az éjszakai evésre?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
ha az megnyugtatja, miért ne, bár nincs rá garancia, hogy nem szokja meg. de szerintem nem érdemes gyógyszerrel tömni őket a fogzás miatt. én egyszer-egyszer adok neki, ha nagyon nem bírja, de inkább elviselem, hogy 68x ébred ilyenkor éjjel, és csak a cici nyugtatja meg. amúgy ő 9 hónapos, és még egy éjszakát sem aludt végig. :)
2009. szept. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

9,5 hónapos a babám, 6 hetes kora óta átalussza az éjszakákat (este 8-kor vacsi, 7-kor reggeli). Amikor 1 hónapja nyűgösebb volt a foga miatt, én nem szoptattam éjjel, pont ezért, hogy még véletlen se szokjon rá. Adtam neki egy kis vizet, ringattam, amíg vissza nem aludt. Amikor már többször is felébredt egy éjjel, és fájdalmasan sírt, akkor 2*5 chamomilla ch15 homeósat adtam neki, ettől rendben is lett minden, nem ébredt fel többször éjjelente.

Ha nem zárkózol el az ilyesmitől, próbáljátok meg, ártani nem árt, legfeljebb használ.

2009. szept. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kipróbáljuk majd éjszaka a Chamomillát. Eddig csak nappal adtuk neki!

2009. szept. 22. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!