Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti hogy bírjátok az...

Anyukák, ti hogy bírjátok az egész napos hajrát?

Figyelt kérdés
Hogy ezer dolog van,és mégis minden nap ugyanaz? És mindenhol meg kell felelnünk.
2011. ápr. 6. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére már belerázódtam, így, hogy a 4. babával vagyok itthon :) Igyekszem megtalálni mindenben a szebbik oldalát. Ja! És nem törekzem arra, hogy tökéletes legyek, nem akarok mindenkinek megfelelni. Ha azt látom, hogy a gyerekeim kiegyensúlyozottak, jól érzik magukat, apa se nyűgösködik :)), akkor minden rendben :D
2011. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van. Nem mindig könnyű, de minden napban van valami új, valami szép:) Főleg, hogy jön a jó idő, akkor minden szuper:)
2011. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
Én még csak első babás vagyok. :) 2 és fél hós a babám, kb 2 hete érzem azt hogy talán már belerázódtam. Persze vannak napok amikor a pici is nyűgösebb de nem érzem mér azt hogy mindjárt szétesek. Valószínű a jó idő is az oka, napozgatok mikor van időm (Spanyolban lakunk), meg elkezdtem tornázni és nem törekszem arra hogy csillogjon villogjon lakás, elég ha csak rendben van. :) A párom meg már nem kel fel amikor este etetek, szóval kipihentebb ő is. :)
2011. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is első baba, és néha nem könnyű. Most 6 hónapos, szeret hisztizni, de egy imádnivaló kis tündér!Mostanában délelőtt és délután is viszem sétálni, hogy ne csavarodjak be a 4 fal között, és a lányomnak is jó.De tornáztatom is, mondókázok, énekelek, játszok vele, mesét olvasok neki stb. De azért van házimunka, mert feleség is vagyok.Egész nap egyedül vagyok vele, nem segít senki.Nehéz megoldani, hogy el legyen mosogatva, tisztaság legyen, mossak, teregessek, vasaljak, főzzek a babának stb. De azért a pici se unatkozzon.Tele legyen a pocakja, ne hiányozzon neki a társaságom, tiszta legyen a pelus ..Szerencsére eljátszik ő egyedül is, most már nem sír, ha kimegyek a szobából.Nagy segítség tőle, hogy szépen elsikítozik magában:))De én mindig elmondtam mindenkinek , hogy kell hozzá türelem. Nem is értem azokat az anyukákat, akik édesen mosolyogva arról beszélnek, hogy minden tökéletes, szép és jó, kipihentek stb. Én soha nem játszottam meg magamat, elmondtam a negatív dolgokat is.
2011. ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehezen.A lányom 7 éves és nem is terveztem többet,de másképp alakult.Most van egy 3 hós tündéri kisfiam is.:)Imádom a gyerekeimet és meghalnék értük egy szó nélkül.

De főleg eleinte és sokszor még most is előfordul,hogy bizony elbőgöm magam amikor azt veszem észre,hogy ujjnyi vastag a por és ott a rengeteg mosogatni és vasalni való.Néha azt érzem,hogy túl nő rajtam ez az egész.Van amikor viszont olyan boldog vagyok,hogy ez mind az enyém és ripsz ropsz megy a munka is.

De én szerencsés vagyok,mert kertes házban lakunk és ha bent nagyon szürke minden akkor kimegyek a fényre.

A férjem sem várja el tőlem,hogy tipp topp modelt játszak neki.Mindig azt mondja ,hogy nem jön át a szomszéd az én dolgom megcsinálni ezért először legyek anya ha ráérek és van kedvem háziasszony és ha majd jólesik és én kérem akkor nő.:)Nekem ez segít a legtöbbet.

2011. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!