Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belvárosi anyukák! Hogy...

Belvárosi anyukák! Hogy bírjátok, hova jártok?

Figyelt kérdés

Nekem ikreim vannak,7 hónaposak lesznek,de megőrülök! Amíg nem születtek meg,albérletben laktunk a párommal egy külső kerületben. Aztán be kellett költöznünk anyumékhoz a körútra. A lakással nincs gond,jó nagy,elférünk,de iszonyú a hangzavar és hogy jóformán sehová nem tudunk menni. Elköltözni egyenlőre nincs esély,talán tavasszal. De addig?

Szeretnék én is mindennap sétálni menni,de még egy rohadt erkélyünk sincs.

Ti hogy csináljátok?


2011. szept. 8. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is a krt. közelében lakom!


Én a városliget fele vittem annak idején a fiamat!

Mostmár nagyobb, játszóra járunk, ugyan úgy a ligetbe, vagy a közelébe.


Igaz, nincsen közel hozzánk. gyalog kb. 20-30perc!

De megéri!:)

2011. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Első vagyok!


Vagy a margit sziget!:)Oda ritkábban.Mi mindenhova gyalog közlekedünk, nem szállok fel Bkv-ra.

Ha gyalog túl hosszú lenne az út, akkor bevágjuk magunkat az autóba!:)

2011. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem ikerkocsival,bár egymás mögötti, nem olyan könnyű közlekedni.Már az emeletről lejutni is kész sport. Nem is tudom,hogy a körúton meddig tudnék akadálytalanul menni. Én nem tudom "felkapni" a babakocsit egy-egy lépcsőnél vagy ilyesminél. Felszállni csak a 4-6-osra meg alacsonypadlós buszokra tudok. A játszóterek itt katasztrófák,na nem mintha a 7 hónaposaimnak az jelentene vmit:)

Jogsim nincs.

Ráadásul úgy érzem elmegy majdnem az egész napom,aztán mire 2 gyereket összeszedek meg magamat is,már elmegy mindentől a kedvem.

Az etetések is behatárolnak,mert akkor az úton 2 gyereket kell megetetnem egyedül...Szóval nem egyszerű.

Sajnos sokat itthon maradunk, én meg kezdek begolyózni...meg lehet már a gyerekek is:(

Köszi a választ egyébként!

2011. szept. 8. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!