Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos kislányom nem akar...

18 hónapos kislányom nem akar sem délben sem este elaludni. Mit csináljak hogy egyedül elaludjon?

Figyelt kérdés
Eddig úgy aludt el,hogy az ágyában feküdtem vele én is,és úgy elaludt.Mostanában forog,ugrál,az ágyban,engem is össze rugdos.Próbáltam ma délben úgy,hogy csak ültem az ágyánál és simogattam,de az sem volt jó.Aztán mondtam neki,hogy aludni kell,én meg kimentem a másik szobába,úgy hogy lásson.Kijött utánam,én vissza vittem.Ezt eljátszottuk egy darabig,de nem jött be.Úgy sírt,hogy már öklendezett.Végül egy óra múlva a hasamon fekve aludt el.Hogy szoktassam rá,hogy egyedül aludjon el?Már az sem jó,ha ott fekszem mellette.Délelőtt is és délután is le van fárasztva,sokat vagyunk kint is.Segítsetetek!!
2011. ápr. 6. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem rácsos ágyban alszik már?


Nálunk az vált be, hogy betettem abba, (akkor még nem tudott kimászni belőle) és ha hívott vagy sírt, bementem simiztem, aztán kijöttem megint. De utánam jönni nem tudott, és előbb-utóbb elaludt. Szépen lassan csökkent az időtartam, kb két hét alatt eljutottunk oda, hogy betettem az ágyba, és pár perc múlva aludt.

2011. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem rácsos ágyban alszik,mert már ott sem szeretett.Rendes ágya van leesés gátlóval.Nagyon szereti az ágyát,de kb egy hete csinálja ezt.Akkor próbáljam tovább csinálni ezt a "kijön visszaviszem" dolgot?
2011. ápr. 6. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg mesélni neki, vagy hagyd nagyon kifáradni,és egy idő után el fog aludni.

Mi is ezt játszuk, 19 hónapos a fiam. Ma pl. egyáltalán nem aludt,kiváncsi leszek,mikor ájul ki :)

2011. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,majd megpróbálom.Már ennél jobban nem tudom lefárasztani.Megpróbálom,hogy ha nem alszik du,akkor este mi lesz.Köszi
2011. ápr. 6. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!