Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hós lányom ágyáról leszerel...

18 hós lányom ágyáról leszerelhetjük a rácsokat?

Figyelt kérdés
Attól félek,hogyha éjszaka feláll és nem lesz ott a rács,akkor hatalmasat fog esni.Nálatok nem volt ilyen?
2011. ápr. 7. 10:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15 hónapos lányomnak 1 hónapja vettel le a kiságy egyik oldalát,amit előtte le is lehetett tolni,de sose tettem mert ki esett volna belőle.Mivel a mi ágyunk magasabb,de fel tud rá mászni és le is tud mászni róla,így egy nap gondoltam,hogy kipróbálom,hogy leveszem az egyik oldalát és másszon bele és ki.Az első éjszaka én is féltem,hogy rutinból kapaszkodna a rácsba és én is raktam párnát a kiságy elé.De jól bírta és ahogy felkelt kimászott az ágyából és odajött hozzánk.Ma már az a kedvenc ki-be mászkálós helye.:)
2011. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi 19 hósak vagyunk és én nem veszem még le a rácsot. Én nem is attól tartok, hogy kiesik, hanem attól, hogy éjszaka kimászik, nem marad az ágyában, ahol biztonságban tudom. (Lehet nem mer sétálgatni egyedül a sötétben, de ha mégis? )
2011. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

18 hós korától nem aludt a rácsos ágyban mert kicsi volt neki. aztán 2 hónapig vele aludtam egy francia ágyon, de meguntam, mert hát nekem "nem vele kell aludnom hanem apával".

Most vettünk neki a Kikában egy leesésgátlós ágyat (100x200). Nagyon szuper és imádja! Van a végén egy kis lejárat ahol ki tud jönni ha kell.


Gondoltam,hogy kisebb is elég lenne, de akkor 1-2 év múlva vehetünk egy másikat.


Még én is oda tudok bújni mellé ha kell akkora. De legalább jó sokáig jó lesz neki. Még sulis korában is. remélem.

2011. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezném,hogy nem tudnál linkelni az ágyról egy képet?Én is szeretnék venni,de a Kika honlapján nem találtam.
2011. ápr. 15. 15:09
 15/17 anonim ***** válasza:
13 hónapos a kislányom két hete vettük le a rácsokat,mert ő annyit "ment" éjjel hogy óránként arra ébredt hogy beveri a fejét.nekünk nincs le esés gátló,hanem a fal mellé toltuk az ágyát és mellé a mienket,mert mi amúgy is egy szobába alszunk.az ágyról már letud mászni,a mienkről is,és hála isten jól döntöttem,pedig tartottam tőle.de azt az ikeás ágyat én is megnézném,mert hamarosan kész a mi külön szobánk is és akkor egyedül marad a lányom,úgy viszont nem akarom le esésé gátló vagy karfás ágy nélkül hagyni
2011. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

04.15. 14:09 -es vok:


itt a link:


[link]


Ez van a kikában is, csak a fantázianevét sajnos nem tudom.

2011. ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a linket.
2011. ápr. 20. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!