Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Később is elfogadja, ha...

Később is elfogadja, ha bevezetem? Szerintetek?

Figyelt kérdés
18 hós lányomnak még mindig bébiételeket, és többnyire házilag készített főzelékeket adok, husival, tojással! Imádja mindent! Más már ilyenkor azt adja amit a szülők esznek! Egyébként még csak 6 foga van, így mindent meg sem enne! Szerintem nem csinálom rosszul, mivel a főzelék a legegészségesebb étel!
2011. ápr. 8. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit az egvilagon nem csinalsz rosszul. De ha csak a foga miatt aggodsz akkor nyugodtan adj neki szilardabb kajat is. Kisfiam 14 honapos es csak 4 foga van de siman megeszi a szendvicset, pizzaszeletet... .Nagyon szereti a sonkas szendvicset, a vajas-sajtos-uborkas szendvicset... Gond nelkul megeszi. Kb. 2 hete mar a hejat sem vagom le a kenyernek. Csak osszeboritom es odaadom neki, ha nagyon nagyok a szeletek akkor kettevagom. Multheten voltunk pizzeriaba es ha felvagtam neki a pizza szeletet nem kellett neki, csak ugy ha egeszbe adtam oda es o elragcsalta. Tehat ha csak a foga az egyetlen ok akkor ne aggodj, nyugodtan probalkozz szilardal. Majd ugyis o jelzi, hogy szereti vagy sem.
2011. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha anyagilag bírod a bébiételeket, meg idővel bírod a külön főzőcskézést, akkor semmi gond.

Az én fiam is 18 hónapos, de ő már 8 hónapos korától nem eszi meg egyáltalán az üveges bébiételt, és semmilyen főzeléket. 1 éves korától azt eszi, amit mi, pedig akkor még csak 4 foga volt. 10 hónaposan jött ki neki az első, de fok nélkül is bevágott egy csomó rakott krumplit virslivel...

Ha nem próbálod ki, hogy mit enne meg azzal a 6 fogával, akkor nem is fogod megtudni. Meg az az igazság, hogy nem tanul meg rágni, nem fejlődnek a rágóizmai... Hát nem tudom, én hagynám már rágcsálni, az tuti...

2011. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Üvegeset én nagyon keveset adtam, biztonsági vésztartaléknak volt itthon, de sztem 8 hónapos kora után már meg se ette. Bő egy éves kora óta nem főzök külön a gyereknek, a miénket törtem neki össze villával. Nagyon sok zöldséglevest fogyasztunk, az is egészséges. mellé meg vmi laktatóbbat simán ehet már ennyi idősen.


De ha neked jó így sztem nem csinálsz vele rosszat.

2011. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!