Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőket vesztek mostaná...

Milyen cipőket vesztek mostanában 1-1,5 éves babátoknak?

Figyelt kérdés

Kislányomnak most elefanten cipője van, lassan kinövi és túl vastagnak is ítélem. Ilyen átmeneti időkre milyen cipőt vegyek neki? Linket esetleg?

Köszönöm


2011. ápr. 8. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én superfit zárt fűzős cipőt vettem a fiamnak. Nyárra még veszek neki egy elöl zárt orrú szandált, valószínűleg az is superfit lesz, nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha kezdi kinőni, akkor pótolom. Játszóra is ezt adom, nem tartogatom ünneplős cipőnek, mert hamarabb növi ki, minthogy elhasználná. Motorozáshoz majd veszek cipővédőt.
2011. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 éves, még nem jár önállóan, ezért szempont volt a hajlékony talp, hogy talán könnyebben rákap a járásra; illetve magas a rüsztje és széles a lábfeje, ezért külön figyelni kellett a cipő "szabására". No meg az ár is szempont volt

Végül teszveszen vettem 1200 ft-ért egy full bőrcipőt, (Clarks, mert ennek megbízható a méretezése és van direkt ilyen tipusú lábra való cipifazonjuk), tépőzáras, nagyon szeretem.

kicsit sajnálom, hogy az orrát szétdarálja a játszótéren a négykézlábazásban, és remélem, hogy hamarabb elindul, mint hogy végleg szétnyúzza...


Van még egy vászondorkója is, ha melegebb lesz, majd azt adom rá, csak annak merev a talpa, abban biztos bénábban fog a járással próbálkozni :S

kánikulára meg bőrszandit veszek neki, de olyat,aminek az orra zárt (ez a lányomnál is bevált, a nyitott szandi valahogy mindig lábujj-balesetet eredményezett). VAgy vaterán-teszveszen lövök valamit majd neki, vagy baren schuhe-t veszek a deichmannban, azokat szeretem, mert jó minőség az árához képest.

2011. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18 hónapos, már egy éves korában stabilan ment, önállóan. Jelenleg két nike cipője van.
2011. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!