Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetesen vittétek először...

Hány hetesen vittétek először a babátokat nagyobb közösségbe? Mondjuk tescoba?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Tescoba nem, de a plázába már mentünk vele, kb. 5 hetesen. Na nem órákra, csak a DM-be meg a Libribe. Előtte már kb. 3 hetes korától volt, hogy elvittem a boltba bevásárolni, de oda nem járnak sokan, főleg délelőtt.
2011. ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb 5 hetesen mi is. Most 10 hónapos, de még sosem fordult elő, hogy bárkitől is megijjedt volna. Szerintem azért is, mert minidg is vittük közösségbe.
2011. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tehettem kerültem,hogy mennem kelljen nagy tömegbe! Babám már jó pár hónapos volt mikor elkezdtünk járni pl tescoba!
2011. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-4 hó közt vittem először auchanba.

kisboltba 2 hótól mentünk.

2011. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2 hetes volt mikor elöször elmentünk vele tescoba. A sétáltatást már korábban megkezdtük. Végigaludta, nem volt semmi baj.

Most 13 hónapos, és nem fél semmitől. Nagyon vagány kiscsaj.

Soha nem volt ebből probléma.

2011. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tesco-ba és hasonló helyekre három hónapos korától, előtte nem mertem, mert akkor volt egy nagy hasmenéses, influenza stb. járvány a megyénkben.

Amúgy a családhoz, barátokhoz egy-két hónapos korától, hozzánk meg jöttek már 3 napos korától folyamatosan.

2011. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem nevezném közösségnek a Tescot, de a mi lányunk már kb. 3 hónapos is volt. Viszont gyerekek közé (inkább nevezném közösségnek)4 hónapos kora óta visszük ilyen-olyan foglalkozásokra, gyerek előadásokra. Most tölti be a 13 hónapot.
2011. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Az én kismanóm szerdán lesz 2 hónapos, de még nem voltunk sehol a kötelező vizsgálatokon kívül, csak sétálni járunk ki a faluba.
2011. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12.hetes kora után már vittem tescoba,nem tudtam kire bízni így muszáj volt.amúgy meg úgy terveztem, h a 2.havi oltás után már viszem ilyen helyekre,az orvos is azt mondta, h az első oltások után vigyem csak.
2011. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!