Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak, hogy 1 honapos...

Mit csinaljak, hogy 1 honapos kisfiam ne csak a mellkasomon tudjon elaludni?

Figyelt kérdés
Eddig szopizas utan altalaban elaludt a mellemen, de most nem tud elaludni, csak ugy ha a mellkasomra teszem, de amikor megprobalom attenni a kisagyaba rogton megebred. Mit csinaljak, tartsam 3 oran keresztul a mellkasomon? Nincs valami kimeletes modszer hogy maskepp is el tudjon aludni?
2009. márc. 1. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg az ágyába hasra tenni ha sír maradj melette beszélj hozzá nagyon halkan simogasd a hátát.Nekem ez bejött. Igaz először ordított de mivel nagyon halkan beszéltem hozzá, abba kellett hagynia az ordítást hogy hallja a hangomat.Próba szerencse.
2009. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod hogy ott aludjon?Én imádtam ha a kislányom ott aludt,tudtam hogy hamar le fog ez a periódus járni ugyhogy hagytam hogy ott aludjon.Valószinüleg szereti hallani a szívverésed vagy egyszerüen az illatod.Kicsi még majd magátol leszokja.Boldog babázást.
2009. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Elöző válaszolónak: Azért akarja, hogy amig a baba alszik neki is legyen egy kis szabadideje!!! Te biztos szuper anyuka vagy!

Nekem az vált be, hogy hasra fektettem és cumit adtam neki és így simán elaludt. Azóta is ez a fektetési rituálé.

2009. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, azert szeretnem hogy nelkulem is tudjon egy kicsit aludni, mert amikor ebren van akkor is allandoan a kezemben kell legyen.Ha hiszitek ha nem, ma meg vizet sem nagyon tudtam inni :(. Nem tudom miert van ez eddig tudott aludni.
2009. márc. 1. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
szia, ez nálunk is így volt amikor ennyi idős volt a kisfiam. Megtanultam vele szunyókálni amíg ő a mellkasomon aludt, mert én sem tudtam letenni, még éjjel is mellettem aludt, mert nem akart a saját ágyában. Semmire nem volt időm! Most 3hós és lassan átalussza az éjszakát a saját ágyában! Magától! Szóval ez szerintem egy ilyen időszak, majd elmúlik, addig sajnos kitartás, vagy próbáld meg hasra letenni. Vagy sikerül és elalszik vagy hallgathatod ahogy ordít. Én nem bírtam, de ettől még nem vagyok szupermami, sőt. Kínlódtam rendesen hogy semmit nem tudok csinálni - egyedül vagyok a babával, apa melózik- de valahogy csak túléltük. Most így visszagondolva basszus hiányzik néha hogy a mellkasomon aludjon el...
2009. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15.31 es vagyok a tegnaprol .Nem vagyok szuperanyuka de én ugy is tudtam aludni ha a kicsi rajtam aludt.A kérdezőnek pedig javaslom hogy próbáljon meg egy ruháját a kicsi mellé tenni lehet az anyuka illatátol megnyugszik.Esetleg meg lehet próbálni az apuka mellkasára tenni lehet hogy bevállik a trükk és addig zuhanyozhat az anyuka vagy egyszerüen pihenhet.Én semmiképp sem a cumit javaslom.Remélem segitettem valamit.
2009. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Hat, probaltam a hasara fektetni de sajnos nem jott be, 1-2 percig el volt de utana nagyon el kezdett sirni es nem tudtam hagyni, kulomben elso perctol nem szereti igy. Ma addig eljutottam,hogy lassan le tudtam csusztatni magam melle az agyra, es ugy alszik mar legalabb masfel oraja:) Remelem lassan visszaszokik az egyedul alvasra, nem mintha nem szeretnem hogy ott legyen rajtam, tenyleg nagyon jo erzes, hogy ott van velem, de sajnos apuka egesz nap dolgozik es muszaj neki egyedul aludnia.

2009. márc. 3. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!