Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor bementél megszülni...

Mikor bementél megszülni második gyermeked, két év körüli gyermekedet bevitték hozzád látogatni, vagy jobb volt inkább nem beengedni a kórházba és otthon várt?

Figyelt kérdés
Júliusban szülök, és nem tudom eldönteni, hogy fiamat, aki akkor lesz két év négy hós, behozza-e majd a férjem hozzám meglátogatni, vagy csak összezavarja, és jobb ha itthon marad? Ti hogy csináltátok?
2010. ápr. 25. 20:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én augusztusban fogok újra szülni, a kisfiam akkor 18 honapos lesz. Én már eldöntöttem, hogy majd csak itthon találkozunk újra, mert tutti, hogy sírna utánam. Mondtam is a férjemnek, hogy miután megszültünk csak hazavinni jöjjön be újra, addig legyen otthon a kisfiunkkal. Én akkor leszek a legnyugodtabb, ha Apával lesznek és nem más vigyáz majd rá. Egyébként is lesz a kórházban látogatóm elég. Anyukám, Öcsémék, Anyósék, Barátnők.....Mi így tervezzük.
2010. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 2 év 2 napos volt mikor a tesó született, behozta a férjem, nagyon jól viselte, én a könnyeimmel küszködtem, szóval én viseltem rosszabbul!
2010. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én júniusban fogom világra hozoni a második babámat, kisfiam akkor lesz 22 hónapos. Mikor ő született akkor is alapitványi szobában voltam ahová bejöhet a látogató és ott van velem a pici is, így voltunk ott kettesben. Most is olyat szeretnék, és azt akarom hogy behozza a fiamat apa és a lehető legtöbbet legyenek ott. Azt biztos nem bírnám ki, hogy 5 napig ne lássam és az neki is rossz lenne. Így meg minnél hamarabb összebarátkozik majd a hugival:))
2010. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
hát nálunk szeptemberben lesz kisteso, igaz a kisfiam akor már 2,5éves lesz. de nem jön majd be hozzám látogatoba. tudom h hiányozni fog, meg én is neki, de nem kell jöjjön a korházba. nállunk ha jol tudom be sem engedik a gyerekeket az osztályra. igy csak itthon foguk találkozni mikor jövünk haza a kistesoval :)
2010. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
A lányom 2év hét hónapos volt mikor megszületett a tesó. Egyszer behozták, de nagyon sírt utána, úgyhogy szerintem jobb ha nem megy be.
2010. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Két kislányom között 20 hónap van. Sokat meséltem arról, hogy a pocimban van a kistesó, aki majd sokat fog sírni és itt lesz velünk. Valamint lerajzoltuk, hogy kórházban leszünk pár napig és majd eljönnek meglátogatni minket az édesapjával, akivel néhány napot együtt töltenek otthon. Úgy érzem fel tudtam készíteni, mert mikor bejöttek látogatni, már pontosan tudta, hogy ott vagyunk, egy idő után pedig hazamennek kettesben az édesapjával. Amikor hazamentünk, együtt mentünk mind a négyen, sőt a kicsi "hozott" a nagynak egy játék babát, mondván az az ő babája, a tesó pedig anya babája. Ezzel sikerült egyelőre elejét venni a féltékenységnek is és nem is bántja a kisebbet.

Boldog babavárást!

2010. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

21hó van az én gyerekeim közt és minden nap behozta a férjem.A lányom is megnyugodott,hogy miért és hol vagyok,meg én is hogy rendben látok mindent rajta!:-)

Nálunk is én viseltem nehezebben..minden alkalommal sírtam mikor megláttam!De gondolom a hormonok miatt is meg azért mert akkor hagytam magára először!

2010. ápr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Úgy látom mivel megoszlanak a válaszok, ez inkább lesz gyerek típus függő. :) Végül is sétálva is 15 percre van hozzánk a klinika, ha esetleg nagyon sírna utánam, hát férjem újra behozza. De én is igyekszem "felkészíteni" addigra, remélem fel fogja majd. Mindenkinek boldog babázást!
2010. ápr. 26. 09:35
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Szia, nekem is ennyi idős volt a lányom a pici születésénél.

Nálunk ő járt velem minden viszgálatra a végén, hogy lássa mi történik. Ismerte már a kórházat, a doktor bácsit stb.

De be kellett feküdnöm túlhordás miatt. Ezért megbeszéltük apával, hogy a "nagylány" addig nem jön látogatni, amíg a pici nem születik meg. Tudta, hogy a kórházban vagyunk, hogy legyen a kistesó. De azt nem igazán értette, hogy ha a hasamban van, akkor miért kell bent lenni. Ezért apa azt mondta neki, hogy a kistesó olyan pici, hogy még nem lehet látogatni, de anya addig vigyáz rá, és ahogy meg lehet nézni, egyből jönnek.

Szombat éjjel (hajnal 2kor) szültem, reggel már ott is volt apával. Nagyon örült neki :-)

Mindenkinek újságolta:

Anya, pici baba :-) ENYÉM!!!

Még nem beszél nagyon, csak ezeket mondta mindenkinek vigyorogva :-D

Onnantól kezdve minden nap jöttek látogatni és együtt is mentünk haza. Apa mindig becsempészett valamit, amivel a kistesó várta a nővérét: narancs, csoki, ropi stb.

Amikor mentünk haza, egy óriás plüssmaci várta (számára óriás :-D ), mi vittük a kistesót, ő azt cipelte lefelé.

2010. ápr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
:) Ez aranyos volt kedves utolsó. Remélem nálunk is ilyen simán mennek majd a dolgok.
2010. ápr. 26. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!