Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a nyaralás alatt megbetegsz...

Ha a nyaralás alatt megbetegszik a fiam (akkor 1éves lesz), el tudom vinni ott orvoshoz attól hogy nem oda tartozik?

Figyelt kérdés
vagy ez hogy van ilyenkor?most gondolkoztam ezen,hogy mi van ha megbetegszik,nem fogok neki csak úgy találomra gyógyszert adni...kivéve persze ha láza van,mert akkor ott a panadol vagy a nurofen.Balatonra megyünk,ilyenkor hogy van ez,elvihetem akármelyik gyerekorvoshoz ott,vagy nem?Ha nem,akkor mit adjak neki?
2011. ápr. 11. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Sürgősséggel mindenki kötelezően ellátja. Vidd el nyugodtan ott is orvoshoz.
2011. ápr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk hirtelen felszökött a fiam láza nyaralás alatt, gond nélkül ellátta a helyi ügyelet.
2011. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem mar mindket gyerkocommel voltam dokinal a szuleim varosaban. Csak a TAJ kartya kell, ennyi.
2011. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.De ha nem annyira"súlyos",akkor is elvihetem?Pl ha megfázik és nagyon köhög....
2011. ápr. 11. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, persze, akkor is elviheted. Ebből ne csinálj gondot. Meg különben is a gyerek érdekei az elsők!
2011. ápr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. ápr. 12. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!