Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran látogatjátok...

Milyen gyakran látogatjátok 60 km-re lakó szüleiteket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim 120 km-re laknak és mi 2-3 hetente haza megyünk! De ez a hónap úgy alakult, hogy az elkövetkező minden hétvégén haza megyünk!
2011. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És ők milyen gyakran mennek hozzátok?

Mennyi ideig vagytok?

2011. ápr. 11. 13:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 80 km-re laknak, kb. 3 hetente megyünk, ők kb. 2 havonta jönnek.

Reggel megyünk, este jövünk.

2011. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
100 km-re laknak, kb. 3-4 hetente látjuk őket. Vagy mi megyünk (akkor általában ott is alszunk egy éjszakát), vagy ők jönnek, általában csak egy napra. Másik nagyszülők 200 km-re laknak, szintén 3-4 hetente megyünk hozzájuk, egy hétvégére.
2011. ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

120 km-re laknak,2 havonta megyünk hétvégére.

Miért?Ti?

2011. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi is eddig 3-4 hetente mentünk, most jön a tesó, és kicsit nehezebb megoldani, anyagilag is, és máshogy is, de Ők meg utoljára karácsonykor voltak, és rosszul esik, hogy azt mondják nekik nincs pénzük eljönni, miközben hetente többször mennek a 30 km-re lévő városba vásárolni, én meg havonta nem jutok el a 10 km-re levő Tesco-ba:(
2011. ápr. 11. 13:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyósomék laknak 120 km-re és havonta megyünk egyszer átlagban, de ha úgy jön ki, akkor volt már, hogy három hetente is mentünk (pl. most, a húsvét miatt így jött ki)

Ők nem nagyon jönnek, bár nem a pénz miatt és nem is lustaság miatt, mert anyósom, van, hogy gondol egyet, megkérdez róla, és felvonatozik egy napra általában reggel 7-től 16-17-ig van itt. De volt már, hogy anyukám lebetegedett, pedig ő vigyázott volna a gyerkőcre, csak szóltunk nekik, és itt voltak szombaton, vasárnap de már mentek is. Nekünk így kényelmes, mert anyósoméknál szó szerint semmi dolgom, még mosogatni sem enged senkit, terülj-terülj asztalkám van, az unokát körberajongják apósommal, pelenkázzák, etetik, még a kaját is megcsinálják neki velem egyeztetve mindig... Ha ők jönnek, mindig hoznak kaját, még főznöm sem kéne, de azért szoktam. Nekem is eszembe jutott már, hogy ők miért nem tudnak jönni, miért mi hurcolásszunk a gyerkőccel, de annyira nem nagy teher, mint hogy ott legalább pihenünk, így inkább mi megyünk. Szerintem ha a kistesó is jön, akkor is mi fogunk menni. Kiságy, etetőszék minden van ott, anyósom próbált mindent beszerezni, így is tele a kocsi, mert az itteni lomokat mindig visszük, onnan meg egy zsák kaját hozunk örökké.....

2011. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100km-re legalább 2 hetente lejövünk néhány napra a lurkóval. A nagyszülők legalább ilyen sűrűn jönnek hétvégente. Szóval a heti találkozás nagyjából megvan.
2011. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A szuleim is es anyosomek is kb 65-70km-re laknak egy varosban. Kb 3-4 hetente megyunk. Amikor terhes voltam a masodik babaval, akkor mi sem mentunk, mert nagyon nehezen viseltem az utazast, igy csak mikulaskor es utana husvetkor mentunk- januar vegen szuletett a teso. Ok eljottek 1 napra karacsonyra, majd miutan megszuletett a teso.

Hat, igen a benzinarak eleg huzosak. Szerencsere nalunk nincs gond abbol, hogy mikor megyunk, bar anyosom azert nincs kibekulve vele, hogy ritkan latjak az unokakat. Husvetkor viszont ott maradok a ket gyerkoccel egy hetig.

2011. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!