Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák Ti milyen gyakran...

Anyukák Ti milyen gyakran látogatjátok a nagyszüleiteket a gyermeketekkel?

Figyelt kérdés
Minden érdekel főleg ha egy településen éltek.
2011. jún. 3. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

az egyik nagyszülő fél órányi autó útra van, ő kb havonta jön el megnézni, mindig van valami fontosabb dolga... (no comment)

a másik naponta jönne, ha tehetné, de nagyon messze laknak, így csak 2-3 havonta tudunk találkozni, vagy mi megyünk, vagy ők jönnek.

2011. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az egyikkel kéthetente, a másikkal 2 héttől 4 hétig(ez változó), mert ők messzebb laknak.

Ha egy településen laknánk, akkor hetente több alkalommal is látogatnánk.

2011. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nagyon ritkán. Leginkább csak ünnepek alkalmával találkozunk. Mi az oka? Nos három gyerekem van. A legnagyobb sincs három éves. Nincs segítségem, autóm. A férjem reggel hatkor megy, átlag este hatkor jön haza. Nagymamám (egyetlen élő nagyszülőm) fél órás buszos, gyalogolós útra van. Meg az igazat megvallva, már nincs olyan jó állapotban. Nem igazán szeretem a kezébe adni a két hónapos kislányomat.
2011. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akik közel laknak, 1-2 hetente látják (bár gyakrabban is látogatná a nagyi...) A másik pár 60 km-re lakik, változó, úgy havonta.
2011. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja, a saját nagyszülőkről van szó, most látom. Hát őket még ritkábban persze. Még mind a 8 dédszülő él, így olyan 1-2-3 havonta látunk 1-1 párt, vagy ünnepekkor. A mobilabbak gyakrabban beugranak hozzánk autóval.
2011. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk sajna nem élnek már nagyszülők, csak a mi szüleink. Anyósomékat ha nem is naponta, de hetente többször látjuk, itt laknak a közelben és nagyon szeretem őket, a saját szüleim messze vannak (külföldön élünk), de 6 hetente kijönnek meglátogatni, illetve nyaranta mi is megyünk.
2011. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kislányom nagyszüleit egy héten kétszer (anyukámék), az én nagyszüleimet pedig úgy 2-3 hetente.
2011. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Após velünk él, bár Ő nem akart unokát. Így nem is nagyon jön be, csak ha nem vagyok bent,s a fia nincs itthon, bár azt nem szeretem, mert múltkor is majdnem megfulladt végette a fiúnk. Nyomta a cumit a szájába, holott az egész arca tiszta hányás volt az akkor 2 hónapos fiamnak. Még jó, hogy akkor mentem be. Azóta már előre féltem, ha főznöm kellett s sírt a fiam. Most már viszem magmmal a konyhába. A szüleimhez most tervezzük először, mert messze laknak (360 km). 4 hónapos.
2011. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A férjem nagyszüleit havonta látogatjuk 60 kilométerre élnek tőlünk .

Nekem már nem élnek a nagyszüleim.

2011. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kislányom nagyszüleit hetente, a mi nagyszüleinket is hetente, szerencsére nem laknak nagyon messze. Így vagy ők jönnek vagy mi megyünk.
2011. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!