Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Siófokon milyen a nyaralás...

Siófokon milyen a nyaralás egy 1évessel? Járt ott valaki?

Figyelt kérdés
a strandra-partra gondolok leginkább,mert itt találtunk szállást.Zamárdiba szerettem volna,de sajnos ott nem találtam olyat,ami jó lett volna nekünk(külön ház,ahol csak mi vagyunk4-en+a gyerek),csak panzió-hotelt,de oda meg nem merek menni,mert a fiam soha nem aludta még át az éjszakát,és sokszor sir is....és kitudja ott hogy viselkedne,nem szeretném zavarni az ott nyaralókat.
2011. ápr. 11. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ennyit a napirendről. Egy gyereket 3-4 éves koráig csak a kialakított napirend szerint szabadna altatni, és mindig a saját ágyában. Ha ez így történik, ritkán van gond azzal hogy rendesen alszik vagy sem. Gyerekvállalásnál nem a nyaralást meg a bulizást kellene előtérbe helyezni, hanem a kicsit. Sajnálom az ilyen csöppségeket, mert azon túl hogy nincs kialakított napirendje, még olyat is át kell élnie amit nem is ért még. Sajnálom ha kissé keményen fogalmaztam, de ez a véleményem két kamasszal a hátam mögött.
2011. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én nemtudom te miről beszélsz....most komolyan azt gondolod hogy 3-4éves koráig itthon legyünk,és ne menjünk sehova???Ezt te sem gondolod komolyan.....van napi rendje a fiamnak,és BÁRHOL elalszik,nem csak itthon.Az egy dolog hogy kel éjjel többször is,de majdcsak leszokik róla....azt sem tudom hogy honnan vetted hogy bulizni mennénk a GYEREKKEL......családi nyaralás,és és az első...keresztszülők és mi.Már kiéltük magunkat,nem is értem....nem is idegesitem magam tovább ezen....lehet 20évvel ezelőtt más volt,de ez a 21.század....
2011. ápr. 11. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Akkor ne haragudj, csak sok ilyet látok manapság. És igen, mi 3 éves korukig nem mentünk el nyaralni, azóta minden évben külföldön vagyunk valahol legalább egy hónapot. Ne legyél ideges, ezeket a látottak mondatták velem.
2011. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
attól hogy lett egy gyerekünk,ugyanúgy megyünk nyaralni,és együtt,nekünk ez fontos.És nem szórakozásról van szó,hanem egy kis kikapcsolódásról,más környezet,balaton,imádja a vizet a gyerek...stb,és élvezi bárhol is vagyunk,szerintem ő is megbolondulna ha a 4fal között,vagy a környéken lennénk évekig,csak mert ő van,és hogy a saját ágyába-szobájába aludjon....igy neveltük/jük,hogy jövünk-megyünk,kirándulunk,és együtt.Nélküle meg nem is mennék nyaralni....majd ha nagyobb lesz,talán.Ketten meg nem is voltunk sehol még a párommal mióta megszületett,kivéve ritkán vásárolni,de oda is legtöbbször velünk jön.
2011. ápr. 11. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt én sem mondtam hogy napközben a négy fal között voltunk csak, persze hogy sokfelé járkáltunk. Meg ők ikrek, így sosem unatkoztak. De mondom, ne haragudj, elhamarkodtam a válaszomat, de erre jó egy fórum, hogy meg tudunk mindent beszélni. De azt hidd el nekem, hogy ha egy gyerek nem a saját megszokott helyén alszik többször is olyan 3 éves koráig, az lehet oka a többszöri felébredésnek. Jó nyaralást és sok örömet a kicsihez.
2011. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A párbeszédre reagálva:nálunk mamák 100 km-re laknak havonta szoktunk hazamenni 3-4 éjre-3 HÓS KORA ÓTA-és soha semmi gond nem volt az alvással-MEGSZOKTA ezt a ritmust!!!!Barátnőm kisfiukkal 1 éves korában aludtak volna először máshol,hát nem ment,már a fürdésnél kezdte a feszengést!Akkor nem jobb,ha megszokja a 'csavargást' ?

Kérdésre:Ha Siófokon nincs közel a központhoz,szerintem jó ott is,én azért nem kerestem arra,mert ugye a legdrágább és hát ugye ott az éjjel a bulié és így a hangoskodásé.Én Szárszót nézegettem,nagyon tetszik a strandja! [link]

2011. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vok,lejjebb görgetve bal oldalt találod a 'homokfövenyes öböl'-t!
2011. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.Ez a központtól 800m,strandtól 1000m-re van.Ez szerencsére elég jó áron van,egy külön kis ház,medencével,4-en megyünk+a gyerek,25e ft a ház/éj.Megnézem azt is azért amit küldtél.Igazából csak attól"félek",hogy ugye azért siófokon leginkább fiatalok vannak,vagyis inkább több a fiatal,igy a parton is,nem úgy mint pl zamárdiban,ahol rengeteg család van kisgyerekekkel,csak amiatt tartok leginkább,hogy "tömegnyomor"lesz,és azok is fiatalok,akik sokszor nincsenek tekintettel a kisgyerekekre.
2011. ápr. 12. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!