Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Manduca vagy mei-tai hordozoro...

Manduca vagy mei-tai hordozorol milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Babammal a babybjorn spiritet hasznaljuk 3 hos kora ota,de mar 1 eves,8 es fel kilo es eleg kenyelmetlen lett mindkettonknek,szuk,megfajdul tole a hatam es menet kozben rugdosom a labait a terdemmel...olyanra gondoltam amit haton es csipon is lehet hordani,de nem tudok donteni a fenti ketto kozul,ezert szeretnem a velemenyeteket,aki ilyet hasznal,elore is koszi!
2011. ápr. 12. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
nekünk mei-tai volt, szerettük. a másikat nem ismerem
2011. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia,

mi manducat használunk a 11kg-os babámat is símán -hátfájás nélkül-hordoztam benne-most újra babát várok és már nem merem ebben vinni,de a férjem is nagyon szereti manducában hordozni :) - könnyű használni mert csatos és nem lóg le a vége a földre ha útközben kell fel le venni,és gyorsan becsatolható,nem kell kötözgetni (én azt sehogy nem éreztem elég biztonságosnak..de ez az én butaságom) szóval nekünk nagyon bejött a manduca,mostmár lassan 2éves a lányom,de ő is nagyon szereti még mindig.

2011. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy, akkor hozzájuk benézhetsz: www.hordozo.hu


Csütörtökönként, 9.30-tól 13.30-ig vannak nyitva, és a manducát és a mei tai-t is ki tudod próbálni náluk, teljesen ingyen.


Különben mind a kettő teljesen jó, a kérdés csak az, hogy Neked melyik jön be inkább.

2011. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi nektek,szep estet!
2011. ápr. 12. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!