Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Aludj jól, gyermekem!...

Az Aludj jól, gyermekem! Módszer hogyan alkalmazható, ha nincs külön szobája a babának?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
anyuka és apuka csöndbe marad =)=):D:D
2009. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így volt a menet: este vacsi mesélés után be az ágyba (már nem rácsos ágy volt)szeretgetés után kimentem ,az ajtót nem csuktam rá. Hát ö ki mászot utánunk én szépen vissza tettem beszéltem neki de semmi jutalom puszi higadtan viselkedtem (persze izgultam).Persze sír. Ez így ment, éjjel is csak csitigadtam.Utána ugy modosítottam hogy délutáni alvásnál bent maradtam a szobába (1szobánk volt)én is aludtam az ágyamon ö a kicsi ágyon.Este is befordult a falfelé mi meg tévéztünk. Mi vagyunk a falka vezér . Kitartást.Nagyon jó alvó lett.
2009. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!