Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz lehet, hogy a tehéntej...

Igaz lehet, hogy a tehéntej fogyasztását 3 éves korig kerülni kell? Van olyan, aki ezt betartotta? Nem allergiás a gyermekem semmire.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Erős túlzásnak tartom a 3 évet.

Másfél éves a kisfiam. Inni még tejitalt adok neki, de kajába főzve már találkozott egy éves kora óta a tejjel. 2 évesen megy bölcsibe, ott normál tejet fognak kapni úgyis, tehát addigra be fogom nála vezetni.

2011. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Másfél éves kora óta adok neki tejet is. Nem minden reggel és este, néha helyette joghurtot vagy kefirt (kaukázusit) stb.

De tejet is iszik!

Nyáron lesz két éves.

2011. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En 12 honapos kora ota adok neki tehentejet. 150ml tapszert keszitetetm es ontottem hozza 150ml tehentejet. Most 14 honapos de mar csak 100ml tapszert keszitek es ontok hozza 200ml tehentejet. Masfel eves korara szeretnem elhagyni teljesen a tapszert. En rendes bolti 4% zsiros tejet ontok hozza.
2011. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fotucsok ***** válasza:
Egy éves kort mondanak, hogy addig semmikép, utána meg, ha a családban volt allergia, akkor 2 év. Nálunk nem volt allergia, de 23 hós koráig nestlé gyerekitalt kapott, és most kezdtük a tejet vizezve. Először a tejitalhoz kavartam a tejet a fokozatosság miatt, de attól ment a hasa, így utána kipróbáltam, hogy csak vízzel hígítom és fokozatosan hagyom el a vizet. Most így nem megy a hasa és semmi tünet nincs.
2011. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 3 évet én is túlzásnak tartom,ez csak a tápszergyártó cégek miatt van meg,hogy a dokik jó kis jutit kapnak érte!

Az enyém most 11 hós még reggel-este tápszert iszik,kb egy fél év múlva akarom a tejitalt bevezetni nála és kb 2 éves korára a bolti tejet mivel ő is 2 évesen megy bölcsibe ott úgyis azt kapnak!

2011. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!