Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennél/vettél "látatlanban"...

Vennél/vettél "látatlanban" babakocsit?

Figyelt kérdés
Pl. teszveszről vagy vateráról, csak képek alapján? Ha vettél, akkor olyan volt, mint a képeken? Nem csalódtál, mikor megkaptad?
2011. ápr. 14. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem.

de néztem ki egyet neten, férjem tanácsolta, hogy azért nézzük meg boltban. elmentünk, és sokkal kisebb, gyengébb volt, mint ahogy a képek alapján gondoltam. nagyon örülök, hogy nem vettük meg!

másikat boltban néztük ki, megvettük és nagyon bevált!

2011. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vettem és nem bántam meg. De előtte végigjártuk a bababoltokat és megnéztük milyet is szeretnénk, így a teszveszes keresésnél, már konkrétan tudtam milyen modellt akarok, így nem érhetett csalódás. A kocsi állapotára meg nem volt panaszom, olyan volt mint a képeken.
2011. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ellen példa vagyok!Internetes babaáruházból vettük,és sokkal szebb mint a képeken volt!Nem bántuk meg! :)
2011. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, a vaterán 3 éve, bár csak a nagyszülőkhöz kellett második babakocsinak, így nem ruháztunk bele sokat, használtan vettük és csalódás ért, mert a háttámlája folyton visszaesett, nem állt meg függőlegesen, ez elég bosszantó volt, végül a férjemnek sikerült megszerelni, egy darabig használtuk.
2011. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vaterán vettem egy sportkocsit, a képek alapján stabilabbnak gondoltam, de 4000 ft-ot így is tökéletesen megért.

10-15 ezer felett én már látatlanban nem vennék, max. ha garanciát vállal rá az eladó.

2011. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen netről rendeltem ,de kicsit megbántam, mert a bevásárló kosara nagyon rossz helyen van, de amúgy nagyon szeretem a kocsit.
2011. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az első kocsinkat (többfunkciós) a teszveszen vettük. Elmentem, először és megnéztem bababoltban is. Horror ára volt :-( Tesz-veszen sokkal olcsóbban megkaptam, szinte új volt. Nem csalódtam. Aztán kellett egy amolyan 2. kocsi is, azt is ott vettem. Azt nem néztük meg előtte bababoltban (nem találtam, pedig kerestem), de ebben sem csalódtam. Az is szinte új volt.
2011. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
csak újat,az a biztos!
2011. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a teszveszen vettem, és imádom! De előtte mindent megkérdeztem róla az elaótól, amit fontosnak tartottam. Most keresek 2. babakocsit, szintén teszveszes lesz valószínűleg.
2011. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi a Brendon webshopjából rendeltük a Stokkénkat,mert nem volt az itteni Brendonban olyan színű,amilyet szerettünk volna és azt mondták,hogy legalább 2 hónap,mire lesz...

De ha nem láttam volna élőben,akkor nem biztos,hogy rendeltünk volna.

2011. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!