Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit akarhat a babám? Már...

Mit akarhat a babám? Már ötletem sincs!

Figyelt kérdés
5 hónapos múlt, forog hasról hátra és vissza is, viszont pár napja azt csinálja,hogy lerakom aludni, (hason alszik),visszaakar fordulni a hátára, de a kezét teljesen maga mellé feszíti és így nem tud fordulni. Miért csinálja ezt???Átfordítom a hátára, akkor visszafordul hasra,és kezdődik minden előről. A védőnő szerint helyezkedik, kapaszkodót keres, mert nemsokára felfog ülni.Valóban lehet ez?
2011. ápr. 14. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:

SZerintem,ez teljesen normális, igaza van a védőnődnek, az én fiam pontosan ugyan ezt csinálta, csak 6 hónaposan!!!

Helyezkedik, próbálkozik a fordulással stb..

Mondjuk az én fiam, önállóan, csak 10 hónaposan ült,de vannak olyan babák is akik sokkal hamarabb!!

2011. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!