Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma elkeztuk a hozzataplalast...

Ma elkeztuk a hozzataplalast vagyis kapott egy kiskanal pepes almat ennyit fogadott el. egy nap csak egy fajtat ehet? Es hanyszor csak delelott? Holnap is ugyan ezzel probalkozzunk vagy lehet masat is? Es mikor hany orakkor szopi elott vagy utan?

Figyelt kérdés
ugy szoktuk hogy szopizik es utanna tapszer mert nem eleg neki a tejem.5 honapos kicsilanyka.
2009. márc. 2. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért érdemes egyszerre csak 1 új kajával próbálkozni, mert ha allergiás akkor nem fogod tudni h melyikre.
2009. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
es hany napig csak az alma mikor adhatok fott repat es krumplit es utanna ossze turmikszolva az egeszet es egyszerre adni?es honnan fogom tudni hogy allergias,mik a tunetek? elso baba es valahogy nagyon felek ettol az egesztol nehogy rosszat csinaljak neki.a doki es a vedono nem mond semmit hiaba kerdem azt mondtak adjak neki almat baba piskotaval.
2009. márc. 2. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én vagyon lemaradva, de miért is kell az elején babpiskóta???? Én is most kezdtem a hozzátáplálást. Első nap 2-3 kanál alma, másnap 4-5 kanál alma, és harmad nap ha elfogadja duplázhatsz. Én 3-4 naponta cserélem az uj kajcsikat. Még nem volt gondom, csak a répával, az egy kicsit fog. Ja és az alma is fog, ne lepődj meg. De piskóta szóba sem jöhet. Ne aggódj, nem tudod elrontani, a baba ugy is jelez, ha valami nek kell.
2009. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom az eddigi segitsegeket. minden jot kivanok es jo egeszseget.
2009. márc. 2. 22:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ajánlom a kismamablog.hu oldalt. Ezen találsz letölthető babaszakácskönyvet, ahol mindent leír a hozzátáplálásról is és receptek, tanácsok is vannak. Elég korrekt szerintem.Sok sikert és ne kapkodd el. A gyereknek nincsenek olyan ígényei, mint a felnőttnek és még nagyon kényes a gyomruk ilyenkor.
2009. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom de ,ikor adjam neki az almat szopi elott vagy utan ?
2009. márc. 3. 13:06
 7/9 A kérdező kommentje:
elirtam,mikor?
2009. márc. 3. 13:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Én előtte adtam, de három lehetsőség van. Attól függ, hogy mikor akarod teljessen elválasztani. Ha legalább 1 éves koráig akarod szoptatni és csak lassú elválasztást akarsz, akkor előtte. Minnél többet és kb. 2-3 hét alatt el lehet hagyni egy szopizást. Ez először általában a délutáni. Utána az ebéd a főzelékkel, reggeli, tízórai, reggeli, majd vacsi. Én így tudom.
2009. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom.
2009. márc. 9. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!