Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Széklet probléma mit lehetne...

Bogyo110 kérdése:

Széklet probléma mit lehetne tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
2.5 hónaposak vagyunk eddig minden nap volt kaki akár töbször is tápszeresek vagyunk születése óta ugyanazt eszi viszont egy hete nem nagyon akar kakilni infacolt kap hasfájásra !maszirozom tornáztatom de sajnos mindig a szélcsővezés lessz a vége mitöl lehet ez a doktornő se mondott semmi értelmesset csak azt hogy ilyen a baba és akkor két hónapig miért volt minden renben !
2011. ápr. 15. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálkozz gyenge kamillateával, egy csipet cukrot is tehetsz bele végszükség esetén.

3 hónapos kortól pedig mindenképpen a Mira Baby vizet ajánlom, mert nem lehet hozzászokni, nem fizikai izgatást jelent, csak pár korty éhgyomorra, és délutánra lesz is tőle kaki.

2011. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kamilla tea is megvolt ma már reggel azóta se semmi!teljessn tanácstalan vagyok!
2011. ápr. 15. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted. Még csak 5 hetes a fiam, szintén tápszeres, ugyanebben a cipőben járok. Viszont elhagytam az infacolt és rendben volt a kakija pár nap után. Nem mondom, hogy hagyd el, ha hasfájós, és bejön nektek. Nekem nem nagyon használt, így mindegy volt. Még pár napig próbáltam infacolt meg széklet lazítót adni egyszerre, de nekünk úgysem sikerült, csak a lázmérővel. :(
2011. ápr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!