Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 9hós, pár napja külön...

Babám 9hós, pár napja külön szobába raktuk! Viszont elalszik 8kor és kb. egy fél óra óra múlva felkel és nagyon sír, de ha odamegyünk akkor megnyugszik és alszik?

Figyelt kérdés
Még vagy apa vagy én ott alszunk vele.Szerintetek miért csinálja ezt a sírást?és baj ha még ott alszunk vele pár napig?
2011. ápr. 16. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj.Újszülött korában én is a szobájában aludtam,így voltam nyugodt.Mivel neki még új a külön szobában egyedül alvás,ezért sír,de megszokja,megnyugszik,rájön majd,hogy akkor is ott vagy,ha nem látja.
2011. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy épp a szeparációs szorongós időszakában van, s ha igen, nem a legjobb időpontot választottátok a különválásra ami az alvást illeti. Mi 3 hós korában költöztünk ki a szobájából, azóta ált átaludta az éjszakákat, és pont 9 hós korában kezdődött néhány hetes éjjeli sírás-rívás, volt hogy 4 órán keresztül köszködtünk,mire újra aludtunk. sokszor az ágya mellé feküdtem egy martacra, és a kezemet a hátára tettem, csak így aludt, de aztán visszaállt a régi rend és mindenki jól alszik. Szerintem legyél vele türelmes és ha kell maradj vele, majd fokozatosan hagyd egyedül a szobájában.
2011. ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jól megfogalmazta az előttem író,de arra azért figyelj,hogy"könnyű anyut-aput táncba vinni" vagyis ne rohanj át hozzá gyorsan amint pityeregni kezd,mert később rájön,hogy ezzel hívhat és akkor lőttek a lényegnek,hogy külön van.:)
2011. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán szerencsésebb lett volna,ha nem őt rakjátok át másik szobába,hanem az elejétől a sajátjában alszik,s anya egy darabig vele.Én így tettem,picim pocsék alvó volt.5 hónaposan aztán átköltöztem tőle,nyűgös éjszakákon egyszer-egyszer ismét nála.Viszont így az ő megszokott környezete nem változott,ezért könnyebb volt később egyedül hagyni a szobájában.
2011. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!