Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor próbáltátok, és milyen...

Mikor próbáltátok, és milyen étellel, hogy babátok egyedül evett?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Kanállal érdekes módon a kefírt eszi egyedül, kb. 14 hós kora óta.

Kekszet 1 éves kora óta eszik egyedül, de katonákat csak szintén 14 hós kora ota.

Most 16 hónapos a fiam.

2011. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

7-8 hónaposan már úgy "ettünk",hogy az ő kezében is volt egy kanál és az enyémben is. Ritkán sikerült neki beletalálni a szájába,amit én adtam neki,valójában azzal lakott jól. Általában délben ettünk közösen,legtöbbször azt,amit magunknak főztem.

Fokozatosan szokott hozzá,hogy egyedül is tudjon enni.

Igaz,hogy eleinte még sok kaja jutott az asztalra is.

2011. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiflit,kekszet,darabos gyümölcsöt,főtt zöldséget már 6 hónaposan evett egyedül.

Előző vagyok.

2011. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

darabosakat 7-8 hónapos korától kezdve.

utána jött a kétkanalas technika. Ő próbálkozik,közben én fél percenként benyomok egy kanálra valót a szájába. és kb 1 éves korától.

2011. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 és fél hónaposan kezdtük a hozzátáplálást,akkor már kapott kanalat,illetve engedtem,hogy belenyúljon a tányérba.most 16 hónapos,ami sűrűbb és kedve is van hozzá,egyedül megeszi.általában kanállal és villával,de mikor elfárad,kézzel lapátolja befelé.
2011. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!