Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valamelyikőtöknek ilyen...

Van valamelyikőtöknek ilyen babakocsija? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 18. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekünk ilyen volt, épp most adtam el, mert a kislányom már nem ült benne egy ideje.

Az egyetlen gondom az volt vele, hogy a lábtartóját nem lehet felemelni, szóval ha elalszik útközben a gyerkőc akkor nem lehet felemelni, lefelé lóg a lába és mindig elzsibbadt neki. A háttámlát sem lehet teljesen vízszintesre dönteni, de a legalsó fokozat azért alvásra elég kényelmes.

Annyi még esetleg, hogy összecsukva is elég nagy hely kell neki (az esernyőre csukható típusokhoz képest), de mivel nekünk kombi autónk van ez nem jelentett gondot. Egyébként, masszív darab - és ezért nem is a legkönnyebb (ha esetleg cipelned kell pl. emeletre talán ez is szempont). A kereke viszont vagy háromszor kiesett, természetesen amikor a lehető legmesszebb voltunk otthonról és mindenféle segítségtől. Úgyhogy később már hordtam magammal 10-es kulcsot :-)

Amikor megvettük örültem neki, hogy van hozzá lábzsák - na azt egyszer sem használtuk utána, ahogy az esővédőt sem.

Az ülőfelülete jó nagy, ez hasznos volt, mert az én kislányom elég nagy baba.

Összességében: nem volt a legrosszabb választás, de ha most kellene vennem nem ilyet vennék.

2011. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy ilyen részletesen leírtad! Rengeteget segített a döntésben. Akkor más után nézek. Még egyszer köszi és szép napot!
2011. ápr. 18. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az volt a célom, hogy lebeszéljelek róla, igaz, csak a negatívumokat emeltem ki (azt hittem, arra vagy kíváncsi, hogy mik a gyengéi), de azért összességében nem rossz babakocsi ez. Az is igaz, hogy mindenkinek más-más dolog fontos egy babakocsinál, nem tudom, te milyen szempontokat tartasz lényegesnek, ezért írtam le, hogy nekünk hogy vált be. Kb. fél évig használtuk, és végülis a célnak megfelelt.
2011. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi gond, egyáltalán nem beszéltél le. Nem olyan könnyű ám eltéríteni engem... :) Az nekem is nagyon fontos, hogy a lábtartó állítható legyen. Végülis Hauck Malibut fogok venni, az ugyanennyibe kerül most akciósan. Még egyszer köszi, tényleg sokat segítettél!
2011. ápr. 18. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!