Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nurofen szirupot adjak neki?...

Nurofen szirupot adjak neki? 37.5 a hőemelkedésre a (7 hós fiamnak) még felesleges, vagy adhatok neki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én lehet adnék.

Javaslat: mérd meg neki 20-30 perc múlva és ha feljebb ment, akkor adj neki mindenképpen. Viszont ha nagyon felszökik, akkor jobb a kúp, mert hamarabb hat.

Lehet el kellene vinned dokihoz is, más furcsa viselkedése nincs? Nem nyúlkál a szájába?

2009. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is adnék neki, sztema nurofen pont az ilyen hőemelkedésre jó. legalábbis nekünk nagy hőre nem vált be, arra csak a kúp.
2009. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!Délelőtt voltunk dokinál,akkor még nem volt hőemelkedése!Ő azt mondta,hogy orrcseppet használjunk,mert folyik az orrunk (vízszerű),tüsszögünk,s köhécselünk.
2009. márc. 4. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyenlőre még várnék egy kicsit, hogy megy-e följebb és ha igen akkor adnék. Ha nem megy följebb, de nyűgös vagy ilyesmi akkor adnék.
2009. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is lázasak vagyunk, voltunk dokibácsinál. Azt mondta 38 fok alatt hagyni kell a kis szervezetét dolgozni, mert az immunrendszernek dolgozni kell. De 38 fok fölött csillapitani kell. A nurofen nekünk bevált, 20 percen belül levitte a lázát és tartósan alacsonyan nem ment fel.Most is azt kapott 11kor, most még alszik, de ugy érzem nem lázas. Kitartás! Gyógyuljatok meg.
2009. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!