Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek vegyek kisebbet...

Szerintetek vegyek kisebbet ruhát is nekik vagy felesleges már?

Figyelt kérdés

Másfél hetesek az ikrek és csak 56-os rugik vannak ithon body van kissebb is és most nem tudom eldönteni hogy vegyek nekik pár kisebet vagy ne.Párom azt mondja felesleges de én nem tudom.Ja az ikrek 49cm-esek.

Szerintetek mi legyen?


2011. júl. 3. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Felesleges, két hét múlva már belenönek a mostaniba, egy hónaü múlva meg azt is kinövik.
2011. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Először is gratulálok! :-) Másodszor, én vennék, nem sokat, mert tényleg gyorsan nőnek a babák, de tesco-ban lehet kapni olcsón jó minőségű body-kat, rugikat, sőt, mostanában volt (vagy van?) 30% kedvezménnyel.
2011. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem vegyél nekik nyugodtan! A babám 52 cm-el született és kb 1,5 hónapos koráig hordta az 50/56-os méretet
2011. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gratula a picikhez! Én nem vennék, ha a bodyk jók. Nagyon gyorsan nőnek, 2-3 hét és jók lesznek a rugik. Arról nem is beszélve, hogy a kisfiamnak mindig egy számmal nagyobb kellett, mint amennyi a hossza alapján "indokolt" lett volna (a pelus miatt).
2011. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia.kisfiam is 49 cm-rel született,másfél hónapos elmúlt mikor keresztelője volt,akkor még 56-os rugdalózót vettem neki,mert annyira nagy volt a 62-es.A kórházba egy 52-es rugit vittem,azt is szégyen ide szégyen oda használt ruhaboltba vettem (igaz új volt),abba hoztam haza mert szegényem ha az 56-osba felhúzta a lábait a lábacska helye üres maradt:(((Na és hát a kórházból hazafele menet vettem neki 3 garnitúra 52-es ruhácskát,mert annyira nagyok voltak az 56-os ruháink.Szóval csak azt szerettem volna kihozni a dologból,hogy ne sokat de mondjuk egy 2-2 rugit vegyél nekik,mert 2 hónapig elkelhet még nekik az 52-es méretű,addig meg lesz védőnő,orvos,2 hósan már oltás is.Nekem kellemetlen volt,hogy olyan nagy rugiba láttam,pedig én is tudtam,hogy majd hamar kinövi.
2011. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat,utolsó vagyok,elfelejtettem gratulálni az ikreknek.Jó egészséget kívánok nektek!
2011. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Dehogy vegyél kisebbet, felesleges, gyorsan belelőnek a nagyba :)


De ha annyira akarsz, akkor a tescoban most láttam, hogy sok szép kisruha 50% kedvezménnyel kapható.

Vagy ha nem ódzkodsz a használttól, akkor teszvesz, vatera, amit jó szívvel ajánlok, én szinte mindent ott szerzek be a lányomnak. Ruhacsomagokat is ki lehet fogni jó áron.

2011. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ikreim vannak,és kb fele olyan gyorsan nőttek mint a szingli:)) gyerekeim.Úgyh én vennék nekik kényelmes,52 méretű ruhákat.Nem sokat,de pár darabot feltétlenül.
2011. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem akartam venni, (46 cm) mondván hogy belenő, de olyan lassan nőtt, hogy vennem kellett. 8 hónapos és most növi ki a 3-6 hós rugikat.
2011. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a gratuláciokat!:-)

Akkor veszek nekik pár kissebb rugit biztos ami biztos.

2011. júl. 3. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!