Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miután hazamentetek a babával...

Miután hazamentetek a babával a kórházból, rá mennyi időre ment ki hozzátok a gyerek orvos?

Figyelt kérdés
Kell fizetni a gyerek orvosnak ha kijön legelőször megnézni a babát? Vasárnap hazajöttünk a kórházból, hétfőn szóltam neki hogy kijöhet, itthon vagyunk. Azt mondta majd szól előtte ha jön, de azóta sem hívott még.
2009. márc. 4. 16:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
szia!Nekünk másnap kijött,utána nap meg a védönő.Írt fel D.-vitamint,K.-vitamint,popsikrémet,fürdetőt és kúpot.Én nem fizettem...Szerintem Te se fizess,ha ennyire kapkod...
2009. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem egy hétn belül jött. Nem fogadott el egy fillért sem, sőt kijött utána héten is, akkor sem.
2009. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
mi szombaton jöttünk haza, de én előtte nap már hívtam a védőnőt, hogy megyünk haza. ő szólt nálunk a gyerekorvosnak, és ha jól emlékszem, kedden jött ki, mert akkor volt a faluban rendelése a dokinak. Szerintem szólj rá még egyszer, vagy a védőnővel beszéld meg! a védőnőnek is ki kell mennie elvileg az első héten, és az orvosnak is!
2009. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
ja, és én nem fizettem neki, meg sem kérdeztem, mert a védőnő nekem előtte azt mondta, hogy ez kötelező, hogy a választott gyerekorvos az első alkalommal az otthonában nézze meg a gyereket. felírja arecepteket, és utána majd a 6 hetes vizsgálatra kell először bevinned hozzá
2009. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
szia, én mielött kijöttünk a korházbol,az elötti nap szoltam nekik, amikor haza mentünk még az nap kijött mind a kettő.
2009. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A védőnő már jött is másnap, de már azon gondolkodom a dokit leváltaom ha holnap nem szól hogy csütörtökön vagy pénteken kijön. Ha nem vettem volna meg előre a babának a popsi krémet fürdetőt, akkor nem tudom most hogy lenne.
2009. márc. 4. 16:16
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk aznap kijött a védőnő mikor hazamentünk a kórházból(péntei nap) hétfőn jött a gyerekorvos.Én még 1x se adtam neki pénzt.
2009. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk még aznap este felé kijött.Állítólag ha szólsz,akkor másnap illene kijönnie.Mi adtunk neki 2000 ft-ot,de utána mondták,hogy ez alap,hogy ilyenkor elsőre az orvos házhoz megy.
2009. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Fizetni nem kell, sőt! Válts dokit, ha még mindig nem ment ki.

Én úgy tudom, még aznap, de legkésőbb másnap ki kéne menjen.

Nekem a védőnő a lelkemre kötötte, hogy amint tudok, szóljak, hogy mikor megyünk haza. Csütörtök reggel hívtam is, hogy megyek a zárómért és indulok haza, negyed órán belül itt voltak, ahogy hazaértam-a doki és a védőnő is.

Felírt mindent, amit kellett.

A védőnő kérdezte, hogy jöjjön-e, vagy megyünk mi, de mivel nyár volt és jó idő, mi mentünk -2 hetente a dokihoz is, és a védőnőhöz is.

2009. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az durva!!!!Mi pénteken jöttünk haza,és vasárnap jött a doki megnézni a törpét.Igaz,ő már a 2.baba,és a nagynak is ő a dokija 17 éve...de amikor a nagy született,hétfőn délelőtt mentünk haza,betelefonáltunk a rendelőbe,h hazajöttünk,és délután már ki is jött a dokinő.Én fizetek neki,mert soha nem megyek be,inkább jöjjön ki,itt tudunk beszélgetni is,nem "nyüzsög"senki,és beteg babák sincsenek...sztem kérdezd meg,h kell-e fizetned(az enyémnek van tarifája,3000 ft/kijövetel,de csak akkor,ha egészséges,mert beteg babához természetesen ingyen jön)
2009. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!