Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már ok a gyerek orvos...

Ez már ok a gyerek orvos válltásra?

Figyelt kérdés
Sose volt szimpi a doktor úr, de mostanába elég bunkó minden anyukával sietni kell mindíg, a gyerekek hisztisek szerinte, érződik rajta hogy nincs már türelme... Ma pl lehülyézte az egyik anyukát és velem is néha úgy viselkedik mintha nem lennék eggyenrangú ember, álltalába elfelejtek dolgokat kérdezni, vagy elmondani neki mert teljesen felidegesít az ürge...Szerintetek? Ha váltani szeretnék, egyszerüen mondjam meg neki hogy elmegyünk máshoz vagy az új doki kérje át a papírokat és ne is szóljak neki? Bocs ha szörszál hasogató vagyok.
2009. okt. 21. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a védőnővel beszéld meg, hogy másik orvost szeretnél, biztos fog ajánlani.


Tényleg lehülyéz egy orvos egy anyukát? Ilyesmi létezik??? (csak nézek, de nem tudom elképzelni).

2009. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ha beszélsz az új gyerek orvossal majd ő kikéri a kartont.Nagyon sajnálom az ilyen anyukákat akik próbálnak bizalommal lenni a dokijuk íránt az meg bunkómód viselkedik velük...
2009. okt. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kérdezett valamit a nőci és azt mondta idegesen: hogyha hülyeségeket kérdez az anyuka csak hülyeségeket tud válaszolni!
2009. okt. 21. 22:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ha valami miatt nem bízol a dokiban és nem tudsz vele normálisan együttműködni, kommunikálni, az szerintem ok a váltásra. Szerencsére megválaszthatod a gyermekorvost és fontos a gyermeked érdekében, hogy olyat válassz, akiben megbízol és tisztelsz. Remélem, hamarosan találsz ilyet.
2009. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Felnőtteknél úgy működik, hogy bemész a választott orvoshoz, megbeszéled vele, hogy válla-e, és ha igen, akkor Ő átkéri a kartonodat.

Szerintem gyermekeknél is így működik.

2009. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Háát, azért nem mindegy, hogy lehülyézi, vagy idegesen azt mondja, hogy "ha hülyeséget kérdez anyuka, arra hülyeséget tudok válaszolni".


De bocsi, nem kötekedni akartam, csak tisztázni.


Egyébként én sem szeretem az ideges embereket, és kerülöm a velük való kontaktust. Én biztos váltanék, és nem törődnék vele, mit gondol a gyerekorvos.

2009. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Válts! Nem tudom, mit képzelnek ezek a mai orvosok, többségükre jellemző ez a flegma bunkóság. Már önmagában az is rossz, hogy egyik se magyarázza el normálisan, hogy mit kell tenned, hogy meggyógyítsd a gyereket (vagy magadat), de ha ehhez még pökhendiek is...! Szóval válts! Én pici korában azért váltottam gyerekorvost, mert durván felrángatta a fiam fitymaszűkületét. A gyerek meg szenvedett utána. Állat. Átmentem egy pasihoz, akinek ennél modernebb elképzelései voltak, ő nem aggódott, azt mondta, nyugodjak meg, idővel magától és minimális otthoni odafigyeléstől rendbe jön minden, és a saját gyerekeit említette példaként. És nini, pár hónap múlva a fiam teljesen rendbejött. Durvaság és lelki sérülés nélkül. Az új doki mindig nagyon emberséges és türelmes volt velünk. Vannak ilyenek, érdemes megkeresni őket.
2009. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
22:18-asnak üzenem: Ha neked mondták volna ugyanezt, biztos másképp néznéd. Nem kötekedni akartam, csak tisztázni.
2009. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó, valószínűleg te is olyan ideges típus lehetsz, mint az említett gyerekdoki... :( Sajnállak. :(
2009. okt. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Utolsó" vagyok. Ezt miből szűrted le?
2009. okt. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!