Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy butaság, és hogy...

Tudom, hogy butaság, és hogy csak mese, de engem annyira meghat Bodolaiék meghalt kisbabája. Titeket nem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Kik azok?
2011. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jóban rosszban sorozatban. Mi lett a babával? Én csak elvétve nézem.
2011. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
érdekes, de amugy én is szomorú lettem,....tudom, hogy csak film volt, de rossz volt látni, ahogy szenvedtek..
2011. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Rossz nézni! Inkább rossz belegondolni, hogy ez bárkivel megtörténhet. De mióta anya vagyok, minden babával kapcsolatos rossz hír szíven üt...

De ez a filmben tényleg csak mese. Orsika is olyan könnyedén kapkodta a bőröndjét friss császár sebbel, hogy csak na. Meg úgy támasztotta hátra dőlve a szekrényt, hogy én a császárom után talán 1 hónappal tudtam úgy hátra fele dőlni...

2011. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább ki vagyok akadva!Van egy 6 hónapos fiam és engem is szíven ütnek az ilyen dolgok!Nem elég, hogy a híradó tele van mostanában mindenféle szörnyűséggel, ami szülés közben történik, még a családi sorozatba is beleteszik!Az lenne az értelme az ilyen sorozatoknak, hogy az ember a nap végén kikapcsolódjon....én nem is tudom nézni pont ezért, engem túlságosan felkavar!
2011. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én is ezt mondtam épp hogy miért kellett ezt így alakítani..

a lányommal azt találgattuk hogy lehet h., ikrek lesznek és akkor kell majd mindkét kiságy..

erre este nézhettük a temetést

2011. ápr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én terhes vagyok és az Öreg néne őzikéjét se bírom végigolvasni pocakosan, ma este a gyerek fehér koporsóját látva zokogtam.

De rosszabb, ami tán 2 napja a híradóban volt, ott az "anya" kályhában égette el az újszülöttjét. Már félek tévét nézni.

2011. ápr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Engem Dr.House egyik epizódja kavart fel, ahol járvány ütött ki az újszülött osztályon és egy babát "fel kellett áldozni" annak érdekében, hogy a többit megmentsék ( rajta próbáltak ki egy gyógyszert ),szerencsére vallásos vagyok ( kövezzetek érte nyugodtan, de rám igenis építő jelleggel hat ) így aztán egész másképp látom a dolgokat hívő szemmel, mint hitetlenül és tudom, hogy Isten vigyáz ránk, mások példáján keresztül mutatja nekünk az utat, ileltve kijelölt helyünket.
2011. ápr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*illetve
2011. ápr. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát jah..ebbe az uccsó válaszba van valami,én is néha elégedetlen vagyok..aztán az esti híradó után értékelem az életem..
2011. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!