Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baseball sapi elég ilyenkor...

Baseball sapi elég ilyenkor egy 11 hónapos babának? Illetve mennyire öltöztetitek fel ebbe az időbe?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Baseball sapit nem szeretem a babának.

De ez saját vélemény.


Inkább egy vékony pamutsapit v. megkötős kalapkát.

ruhát pedig vékony pamut nadrágot kiscipőt zoknit és bodyt vékony felsővel amit fel tudsz türni.


kislánynak talán kisruhát is lehet.

2011. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, elég.

Igaz a kisfiam már 22 hónapos, de ha annyi lenne mint a tiéd is azt adnék rá:-)

Több mint 20 fok van kint nálunk, alulra csak melegítő vagy vászon naci, felülre body meg egy vékony hosszú ujjú felsőt adok rá ilyen időben.

2011. ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fiam így volt ma egész délelőtt az erkélyen.

Most is így van a játszón, csak persze cipőben, és van rajta még egy nagyon vékony hosszú ujjú felső.


[link]

2011. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Szép a kisfiad:)
2011. ápr. 21. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt vagy 25fok, 6 hónapos kisfiamra egy rövid ujjú bodyt, egy félhosszú gatyót, zoknit és baseball sapit adtam mikor délkörül boltba mentünk babakocsival...kigyulladt volna még 1 hosszú ujjúban...
2011. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én azért nem szeretem a baseball sapit,mert nem védi a fülét,így csak akkor adok olyat rá,ha egy picit sem fúj aszél.nálunk kicsit fújt,így fülvédős sapit adtam rá
2011. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!