Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes/hónapos babátoknak...

Pár hetes/hónapos babátoknak hoz valamit a nyuszi, Tőletek?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit?


Párommal szoktunk apróságokat ajándékozni, de a pici mégsem kaphat csokitojást. Ha meg pont ő nem kapna semmit, amikor ő a gyerek a családban, az meg milyen igazságtalanság. Nálatok hogy lesz majd? (vagy hogy volt)


2011. ápr. 21. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

tavaly 3 hónapos volt a babám húsvétkor. csokit kapott amit én ettem meg mivel szopizott :D

mi nem ajándékozunk, csak csokit kapnak a gyerekek

2011. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze! anyatejet :D Nálunk nem szokás ajándékozni ilyenkor, csak csokit kaptunk mi is, ő is azt fog de ahhoz még pirinyó.
2011. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 hónapos.Tőlem egy ruhácskát kap,az apjától plüss állatot.Később majd kap édességet is.
2011. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én egy nyuszis rágókát veszek a 4 hónaposomnak. A nagyobb gyerek már több mindent kap, de a kicsit még csak a csörgők és rágókák érdeklik. :)
2011. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tavaly volt 3 hónapos húsvétkor. mi is csak csokit szoktunk venni a gyerekeknek, de ő ugye nem kaphatott azt, így vettünk egy nyuszis felhúzós zenélőt, anyuéktól egy nyuszis rágókát, anyóstól egy barikás plüsst. idén már tuti csokihegyek lesznek, bár én nem örülök neki...
2011. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyuszis jatszoszonyeget, két honapos lány. Amúgy is kellene mar, most akkor a nyuszihozza.
2011. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyukáméktól nyuszis evőeszköz készletet kap, tőlünk meg ruhát. Végülis a napokban veszünk új babakocsit, arra is rámondhatjuk, hogy a nyuszi hozza:) De neki igazából mindegy, mert 6hónapos, és úgysem érti.
2011. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!