Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon egy nagymama miért nem...

Vajon egy nagymama miért nem kíváncsi az unokájára?

Figyelt kérdés
11 hónapos lesz a kisfiam és az anyósom utoljára 3 hónapos korában látta.Még fel sem hív minket.A gyerek névnapján és karácsonykor sem jöttek el.Nem értem őt.Én tutira nem tudnék ilyet csinálni.Milyen asszony az ilyen?
2009. márc. 4. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a fiára sem kiváncsi! A bébi előtt gyakrabban jöttek? Kérdezted már a férjed, hogy miért nem jönnek hozzátok a szülei?
2009. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normalis dolog. Ferjed mit mond, o joba van anyukajaval? De mi lehet a gond, miert ilyen, te tudhatod azert az okot, mi nem. Korabban sem erdekelte, hogy mi van veletek? Nagyon durva!!!
2009. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagypapám is ezt csinálták. 6 éves voltam, hugim három hónapos. Legközelebb nagypapát a halálos ágyán láttam 10 évvel később. Mondjuk nálunk családi vita volt a háttérben, de így felnőtt fejjel, az is nevetséges dolog volt.

Én sem tudnék ilyet csinálni. Kíváncsi lennék egy ilyen nőnek mi vana fejében és milyen gondolatai vannak.Anyumék sajna mesze laknak, de ő már sír a telefonba, ha két hetente nem megyünk, vagy nem tudnak jönni. De hetente min 2× webkamerán látja a picit és minden nap beszélünk telefonon.

Jó babázást

2009. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
valamiért megbántodott gondolom
2009. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú. Szerintem valamin felhuzta magát,megkéne kérdeznetek. És a párodat nem bántja a dolog? Nem járt a végére?
2009. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
az én páromnak meg az a baja, hogy anyumék többet jönnek, pedig szereti őket, nem mondja de látom rajta. Nsgyon rossz érzés nekem, nem könnyű dolgok ezek.
2009. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én az elmúlt 3 évben nem is találkoztam az anyósommal.

Nem mintha hiányozna,de közben lett egy gyönyörű babánk,aki mindjárt 8 hónapos.

2009. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet, mert az én anyósom sem látta évekig az elsőt...
2009. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos a fiára sem kíváncsi.El vannak foglalva a férjecskéjével,mert mindíg csinálnak valamit a házuk körül...De akkor sem értem miért fontosabb neki minden a fiánál és az egyetlen unokájánál,hogy hónapok óta nem bír eljönni hozzánk.Nem lakunk velük egy városban,de nem laknak messze,és kocsijuk is van,tehát el tudnának jönni.Én nem szívesen mentem oda,mikor pici volt a baba,mert ott igencsak penészednek a falak,és az nem tesz jót a tüdőnek,meg egy picivel körülményes az utazás.Mostmeg már azért sem megyek,mert le sem tojnak,akkor meg minek állítsunk be hozzájuk.Csak eléggé szarul esik a dolog.A párom nem is beszél róla,pedig gondolom neki is nagyon rossz ez.A mama bölcsiben dolgozik,nem gondolnám,hogy ennyire buta,de mégis...Hát ez van.
2009. márc. 4. 21:59
 10/13 A kérdező kommentje:

Az kimaradt,hogy mikor terhes voltam,akkor még nagyon oda voltak a babáért.Nemtudom mi lett velük.

Bocsi,hogy ilyen hosszúra sikeredett az írásom.

2009. márc. 4. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!