Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet egy nagymama...

Hogy lehet egy nagymama ilyen? Az egyetlen gyerekétől születendő első unokájára azt mondja högy ő nem örül neki. Nem is érdekli. Szét is szedett minket a vőlegényemmel, itt maradtam állapotosan egyedül.

Figyelt kérdés
Azőta pénzeli a kedvesemet,gondolom annak fejéba hogy ne kezdje velem újra.Hogy lehet ilyen?És a vőlegényem inkább a pénzt választja?Ez iszonyú fájdalom..........!Az ilyen nagymama?
2009. jún. 7. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Szörnyű ........nincs rá szó ha a párod is ilyen érzéketlen az a legnagyobb baj.........sajnálom
2009. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nahát még ilyet sem hallottam!Nem semmi egy házsátos vén...va!!!Má bocsi!De akkor ez a tipikus elvetted a fiam öregasszony!Naa meg a fia sem különb akkor ha a pénz fontosabb mint a családja!!!Én tuti nem engedném ha megszületik hogy látogassák!!!Maradjon mind a kettő a pénzével!!!Nagyon sajnálom és megértelek!
2009. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak. sajnos vannak ilyen "banyák", akik csak azért, hogy a "kicsi fiuk" nekik megmaradjon, mindenre képesek. Mondjuk a párod is bebizonyította, hogy nem való apának, ha inkább az anyja pénzét választotta, mint a szerelmét és a gyermekét... Szégyellheti mindkettő magát!!! Hidd el, lehet, hogy jobb lesz Nektek kettesben a babával mint egy ilyen apával és anyóssal!
2009. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Hány hetes vagy?

2009. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Ez megint egy olyan anyós meny vita ahol nem tudjuk ki a házsártosabb. Miért lenne a kedves kérdezö egy szent angyalka, és miért kell az anyósnak a boszorkánynak lennie. ès a kedves ´leendö apuka sem nagyon akarja a kedves kérdezöt.


Egyébként apósom anyja volt ilyem. Anyósom nem gazdag családból származott így nem volt megfelelö neki, csak hogy apósom mindig is anyósom mellett állt, és fel nevelték ketten a gyerkeket. A nagymami kb 5 éve rájött hogy van 2 unokája akik szintén felnöttek már, tavasszal voltunk nála és majd kiugrott a böréböl hogy meglátogattuk. most már kellenek neki az unokák, pedig a párom nem szivesen megy hozzájuk mert nem is ismeri öket.

2009. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
21 hetes vagyok.A kedvesemmel semmi gondunk nem volt a kapcsolatunkban,karácsonykor volt az eljegyzésünk,nyáron lett volna az esküvőnk.Minden barátnőjét elmarta eddig az édesanyja,és gondolom most megijedt hogy a baba végleg elveszi tőle a fiát.Peddig nagyon szerettük egymást.A babát mindketten akartuk,és a házasságot pedig ő akarta nagyon.Én nem mert már elváltam egyszer.
2009. jún. 7. 22:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon együtt érzek veled! Én is ismerem ezt a kegyetlen helyzetet. Remélem van segítséged és a hátralévő időt kiegyensúlyozottan töltheted. Az ilyen férfira meg nagymamára nem is lehet mit mondani. Én 16 hetes vagyok és a leendő nagymama már áskálódik. Ma már majdnem elváltak útjaink, de szerencsére a barátom észhez tért...

Légy nagyon erős és gondolj a babára, ő lesz úgyis az életed értelme. Mindenkinek boldog babavárást!

2009. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

már bocs,de ez a fiú egy ... ez sosem szeretett téged,mert akkor kiáll melletted. ne is engedd magatok közelébe. itt nem a mama a hibás hanem a fiú,illetve ő sem,egyszerűen csak az érzelmek hiányáról van szó. csak őt hibáztathatod,mert hitegetett


sajnállak nagyon,de sztem még mindig így jártál jobban mert ezek ketten kiakasztottak volna

2009. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sajnos én is egytértek azokkal, akik azt mondják, hogy nem szerethetett téged a párod, ha az anyja képes volt elmarni tőled.
2009. jún. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20 46osnak:nem kellene okoskodnod,nem voltál ilyen szituban!!!!!!tudod hány anyós készíti ki a menyét???

úgy látszik,fogalmad sincs!

nagyon szemetek tudnak lenni,vérig sértenek és kikészítik az embert,talán,hogy el is menjen a gyereke?!azt sokan szeretnék!rosszindulatúak!

én kinyaltam a seggét,mégsem voltam jó.

csak az ő drága kisfia(mellesleg 35 éves).erről ennyit!

2009. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!