Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon egy nagymama miért nem...

Vajon egy nagymama miért nem kíváncsi az unokájára?

Figyelt kérdés
11 hónapos lesz a kisfiam és az anyósom utoljára 3 hónapos korában látta.Még fel sem hív minket.A gyerek névnapján és karácsonykor sem jöttek el.Nem értem őt.Én tutira nem tudnék ilyet csinálni.Milyen asszony az ilyen?
2009. márc. 4. 21:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, az enyém is ilyen, ő elvárná, hogy mi vigyük minden áldott héten, pedig nem lakik túl messze. Ez viszont nem működik, nem csak belőlük áll a család, néha meg itthon is kell tölteni egy-egy hétvégét hármasban. Uh. 3-4 hetente átvisszük akicsit 1-2 órára, azt ennyi. Ha nekik ez így elég, nincs mit tenni. Az ő korában már nem fog megváltozni. Kicsit sajnálom is őt, igazából ő veszít sokat, mert ezek a hónapok olyan gyorsan elrepülnek, ő pedig nem látja a Manó aranyos kis dolgait, ahogy gügyörészik, ahogy játszik, ahogy fejlődik. Valószínűleg néninek és bácsinak fogja szólítani őket, hiszen vadidegenek neki. Én abban a tudatban, hogy reálisan max. 15-20 év adatik még az élettől, biztosan nem hagynám ki a kisunokám első éveit. Meg aztán nincs is abban a helyzetben, hogy olyan sok unokája lenne. Persze minek is olyannak, aki azt az egyet-kettőt sem becsüli! Párommal azt beszéltük, hogy önmaguktól nem tudjuk megmenteni őket. Felnőtt emberek, nyilván mérlegelték a döntésük következményeit. Az meg hogy megsértődik, hát a legtöbb anyós utálja a menyét, tisztelet a kivételnek, attól még az unokája érdekelhetné. Én úgy vagyok vele, hogy nem kötelező engem szeretni, szeresse a gyereket. Az meg róla állítja ki a bizonyítványt, ha erre sem képes.
2009. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A kislányom 7 hónapos, anyósom még nem látta. Nem vagy egyedül..
2009. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát nálunk ilyen nincs, mert mi Anyósékkal lakunk egy házban, igaz külön háztartás, külön bejárt, de egy ház.

Így ő minden nap feljön, és megnézi.

Anyuék 50 km.-re laknak, 3-4 hetente találkozunk, bárcsak ők laknának itt, vagy közelebb. :-))

2009. márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!