Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnál ha egy másik...

Mit csinálnál ha egy másik gyerek bántalmazná a gyerekedet?

Figyelt kérdés
Mondjuk azok után, hogy többször rászóltál már és az anyukája is jelen van!
2011. ápr. 21. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Attól függ hány évesek.

ha 1-2-3, akkor semmit, ha nagyobbak, akkor szitutól függ.

2011. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha már többször rászóltam, és nem használ, akkor szólnék az anyukájának, hogy oldja meg a helyzetet ő. Amúgy kérdés, hogy a másik gyerek anyja látta-hallotta, hogy te rászóltál a gyerekére? (mert lehet, hogy semmit se érzékelt belőle).
2011. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

előző

Nem tudom, mit értesz bántalmazás alatt, de pl homokozólapáttal fejbecsapást és a hasonlókat nem iagzán reagáltam/om le.

Mondjuk a nagyfiam mindig megvédte magát, néha túl is, a kicsit sem ejtették a fejére.

2011. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
előző az első voltam
2011. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Megfognám a kezét és rászólnék újra, hogy ha verekedhetnékje van, engem üssön, ne olyat, aki gyengébb nála. Az anyjának is szólnék, hogy fogja vissza a gyerekét.
2011. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Az anyját kéne agyonütni, onnan tanul a gyerek.
2011. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Gyereknek: Kicsikém, ha mégegyszer hozzáérsz a Pistikéhez, úgy készülj, hogy tőlem kapod vissza, amit neki adtál.


Anyjának: Ha nem tesz semmit annak ellenére, hogy látta, többször is bántotta a gyereke az enyémet, ne csodálkozzon majd azon sem, ha megpofozom a következő esetnél.

2011. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Gyerek: xy legyszives ne bantsd a gyerkocom, mert ez faj neki.


Hangosan, hogy anyuka hallja: ajánlás biztos elfeljtette mondani hogy nem szabad/illik/lehet másokat bántani...


Szerintem ez "kulturáltabb" és celravezetobb mint az előző.

2011. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a majdnem 3 éves kisfiú lenyomta a 9kg-os kislányomat a földre és elkezdet a gerincén ugrálni, a kislányom üvöltöt a fájdalomtól én meg legszívesebben jól megcsapkodtam volna azt a kis idiótát! Az anyukája látta, hallotta mi történik, és csak annyit mondott, hogy egy kettő, három, fejezd be és ott maradsz a helyeden... na ebből sokat nem tanul egy gyerek :-(
2011. ápr. 22. 07:19
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Multkor en is igy jartam a jatszoteren.

Kisfiam 21 honapos magas de vekony kisgyerek. Egy nala kb 1 evvel idosebb kisfiu allandoan jott es fellokte, megutotte.

Raszoltam a gyerekre tobbszor is. Nem fogadott szot. Megelegeltem, oda mentem az anyjahoz, mondtam neki mi van. Le sem sz@rt@ (mar bocsanat a kifejezesert). A gyerek nem hagyta abba. Megegyszer szoltam az anyjanak de most mar hatarozottabban es duhosen:Ha nem szol ra a gyerekere akkor en megrendezem a kovetkezo alkalommal. Meg ekkor sem vette komolyan.

Jon megint a kisfiu, fellokte a fiamat. Mielott meg en tehettem volna valamit a fiamnak ugy tunik akkor telt be a pohar. Ugy fellokte a gyereket,hogy meg a homokozobol is kiesett. Persze sirt , en meg hangosan: Ez az fiam, vedd meg magad. Kisfiu tobbet nem jott a kornyekunkre sem.

2011. ápr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!