Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok bukósisakot a babára...

Adtok bukósisakot a babára (10 és fél hónapos) amikor biciklizni mentek vele?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor milyet? Mi az intersportba vettünk neki egyet, de hiába az a legkisebb méret (49-es) mindig előrecsúszik neki és nem lát semmit. Na meg hát így nem is biztonságos, hogy állandóan csúszkál a fején. Próbáltam szorosan rácsatolni de az a baj, hogy az ülés háttámlája és a biztonsági öve miatt a bukósisak hátsó része mindig előrebillen. Nem tudjátok esetleg hol lehet még jó, kisméretű sisakot kapni ami babának is jó? Olyan üzleteket írjatok már légyszi ami nyíregyházán is van. Előre is köszi.
2011. ápr. 22. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
1 éves a kisfiam de ő még nem biciklizik,a bébitaxiba tolom max.Nincs bukósisakja és nem is gondoltam még rá.Ott vagyok én hogy megfogjam...:-)
2011. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi a Hervisben vettük 3,5 éve. Ilyen korú volt,mint a te babád. 5000 ft-ról volt 2500-ra leértékelve. A sisak hátsó részén van egy tekerője, amivel a sisak belsejét lehet szűkíteni vagy tágítani. akkor majd 1 éves volt most pedig 4,5 éves,de még mindig azt használja. Bár ami engem idegesített az az, hogy amíg ilyen picik a gyerkőcök nem éri el a feje a bicikliülés háttámlájának a tetejét és a támla miatt nem tudott egyenesen ülni benne,mert a sisak meggátolta benne. Láttam már olyan bicajülést, aminek a háttámlája kisebb, az lett volna jó nekünk is.
2011. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a vateráról rendeltem neki használtan állíthatót, 49-53 cm között lehet állítani. Ha mögötted ül a biciklin, akkor kötelező a bukósisak a kisgyerekre, különben megbüntet a rendőr! Ráadásul egy esésnél is nagyon sokat számít!
2011. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bocs az offért, ha adnál a bukó alá egy kötött sapit rá? úgy is nagyon nagy?

mi nem biciklizunk így nincs fiamnak, keresztlányomnak van, ők szintén vateráról rendelték

2011. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]

46-52 cm-ig használható.

2011. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a problémám. Már kettő is van ( mindkettő a legkisebb méret) és ugyanúgy előre csúszik a fején mind a kettő. Elmentem a Decatlonba, az amit az egyik válaszoló belinkelt, az tényleg jó a fejére, sőt, majdhogynem kicsi is. Bevallom őszintén, én sajnáltam rá ennyi pénzt, úgy gondoltam, hogy valahogy megbarkácsolom valamelyik belsejét, hogy vastagabb legyen a belső szivacs, akkor talán nem csúszkál. Még nem csináltam meg, sisak nélkül mentünk múltkor is. Tudom, hogy nem biztonságos, de még nem forrot ki a tökéletes megoldás bennem!
2011. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Úgy látom nem vagyunk egyedül ezzel a problémával. Amikor megvettük az ülést a fene se gondolta, hogy a sisakot nem fogjuk tudni használni vele. Köszönöm a belinkelt sisakot, elgondolkozom rajta, hogy esetleg az nem-e lenne jó. Köszi a válaszokat is!
2011. ápr. 22. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!